16. prosince jste soutěžily o třásňový mop Easy Wring & Clean TURBO od Viledy. Uklízení jsme usnadnily třem z vás! *gift*

Výherkyněmi třásňového mopu jsou:

kristynka7

Nikča-fikča

Lukakrma

 

Moc gratulujeme a přejeme rychlé vytírání! *gift*
 

Mop 21. století

Třásňový mop s nezvykle velkou hlavicí z mikrovláken efektivně vyčistí vaši podlahu a díky vysoce praktickému ždímacímu pedálu bude hlavice mopu rychle vyždímaná a vy nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás.
Vileda pomocník se vyznačuje jedinečnou náhradou, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně se skládají ze 100% mikrovlákna, které zaručují optimální savost mopu a jsou vynikající na úklid každodenní špíny. Červené třásně jsou vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který umožnuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Trojúhelníkový tvar hlavice mopu  Easy Wring and Clean TURBO vám zajistí snadný úklid v rozích!
Lehký kbelík mopu Easy Wring and Clean TURBO je vybaven čelním otvorem pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Mop je vybaven i kvalitní teleskopickou tyčí, která má nastavitelnou délku.

 
A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?
Stačí, když nám 16. prosince odpovíte na soutěžní otázku. 
Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 200. v pořadí, vyhraje třásňový mop Easy Wring & Clean TURBO od Viledy.
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE

1 Komentář
  1. howell osvaldo 6 měsíců ago

    Pro snadnější a přirozenější vyprazdňování má lehký kbelík na mop Easy Wring and Clean TURBO přední otvor. mini crossword

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account