169

A je to tu. Blíží se datum narozenin, svátku nebo jiného významného okamžiku v životě vašeho přítele nebo manžela a vy tentokrát tápete, čím mu udělat radost? Máte pocit, že ty nejlepší dárky jste už vystřílela v předchozích letech? My vám přinášíme pár inspirativních tipů, čím ho obdarovat letos.

Dárků pro muže je spousta. A pokud zrovna ten váš miluje adrenalin, pak pro vás máme několik tipů na skvělé dárky, které ho rozhodně nenechají chladným. Právě naopak. Jsou našlapané adrenalinem a vy jimi skutečně zaperlíte. Inspirujte se fantastickými zážitky, o kterých bude váš milý vyprávět kamarádům ještě dlouho potom.

Jízda sportovní károu na okruhu

Miluje vaše polovička auta a k tomu rychlou jízdu? Nebo má dokonce vysněné sportovní auto, ve kterém by se rád projel? Nic není nemožné a vy se nemusíte bát, že by vás to stálo celou výplatu. Darujte mu jedinečný zážitek ve formě jízdy v jednom z nablýskaných modelů značky Ferrari, Lamborghini, Ford, Chevrolet a v dalších fantastických vozech, ve kterých si bude muset pořádně držet čepici.

Legendární zbraně ve střeleckém areálu

Nezáleží na tom, zda má obdarovávaný zbrojní průkaz. Dejte mu ochutnat nezapomenutelný zážitek a kupte mu dárkový poukaz na střelnici. Právě tam si pod taktovkou profesionálních instruktorů střelby Policie a Armády ČR vyzkouší legendární zbraně podle svého gusta.

Adrenalinová houpačka Big Swing a únikovka v jednom

Jestliže váš milý miluje adrenalin a únikové hry, pak jistě ocení skvělý zážitek, ke kterému můžete s klidem přizvat i partu kamarádů. Během 3hodinové hry v lanovém centru, která zahrnuje lezení až do výše 10 metrů pod dozorem instruktora, bude řešit nejrůznější hádanky a rébusy. Čekají na něj vysoké i nízké překážky, které prověří jeho šikovnost, schopnosti i inteligenci.

Řádění na vodě ho pořádně vyřídí

Už jste slyšeli o flyboardu? Je to speciální prkno, které ho pomocí vodních trysek vynese nad hladinu, a on tak bude doslova létat nad vodou. Podobnou srandu si užije i na wakeboardu, na němž není vůbec jednoduché se udržet. Na druhou stranu vám garantujeme, že o zábavu bude mít postaráno a druhý den bude cítit core jako nikdy.

Vzrušující let vrtulníkem jako originální dárek pro přítele či manžela

Letadlem už letěl kdekdo, ale co takhle vrtulníkem? Můžete ho doprovázet i se dvěma dalšími pasažéry nebo ho nechat vychutnat zážitek samotného. Vydejte se na okružní let s profesionálním pilotem. Na tenhle let vaše drahá polovička jen tak nezapomene.

Foto: se souhlasem Prague Ranger

Tagy:
1 Komentář
  1. Romana Mlynářová 3 týdny ago

    Krásné zpestření pro muže

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account