Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte dvanáctý díl rodinného pořadu Na houpačce už v sobotu 26. června v 17.55 na Primě, kterým vás provede “naše” první žena Eva.

Další díl pořadu Na houpačce bude romantický, vyladěný a plný zdraví, pohody a předprázdninového poklidu. Natáčelo se v nádherném prostědí Ateliér můj domov, který všechny členy týmu naprosto okouzlil, a okouzlí i vás! Během půlhodiny zjistíte, že mlsat se dá zdravě, také se seznámíte s českým Gumpem a zjistíte, jak vzniká láska na první pohled a proč tato chemie funguje také mezi psy a lidmi. Kromě toho se vrhneme na ruční práce a na debatu na téma, kdo si co bere za oblečení na prázdniny, a že skvělých triček není nikdy dost.

Kluci vyrobí rybářský stolek, věcičku, která se bude rozhodně hodit všem, kdo občas vyrazí do přírody na lov kaprů i ryb. Zjistíme, jak z chalupy vytvořit domov, jaké kousky a styly se k sobě výborně hodí a také to, proč se vyplatí mít záhony se zvednutou zídkou. V neposlední řadě se holky společně s Evou rozhodnou vytvořit trička s batikou a s textilními barvami. Díky bublifuku budou jejich výtvory jedinečné. 

A na úplný závěr si popovídáme o lásce. Ne o lásce povrchní, ale o té hluboké. Jak ji najít, udržovat a čím posilovat, aby vydržela celé věky. Hostem tentokrát bude osobní a vztahový kouč Lukáš Sodomka. Navíc se dozvíte, že láska je nakažlivá stejně jako smích a je to nákaza, kterou stojí za to chytit. Je totiž povznášející.

sada motivačních neplacháčků, Market ŽENY s. r. o., 990 Kč (cena přes ambsadorku)

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Nebudou chybět ani dárky v podobě motivačních hrnečků neplacháčků či knížky Gump – pes, který naučil lidi žít. Na vlastní oči uvidíte i originální afirmační sukně a trička, které jsou součástí Market ŽENY s. r. o., a na obrazovce je představí přímo Eva. 

Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova. 

Těšíte se? Víc uvidíte již tuto sobotu 26.6. v 17:55 na Primě. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account