Komunikace je jediným způsobem, jak se můžete ujistit, že jste se svým novým partnerem na stejné sexuální vlně. Takzvané „dirty talks“ už dávno nepatří do kolonky tabu. A vzhledem k tomu, že mluvit o sexu je skoro stejně tak sexy jako sex samotný, může to být i velká zábava. Rezidenční sexuolog Jess O’Reilly k tomu dodává: „Komunikace není jen formou svádění, ale také předchůdce, který pokládá základy pro smysluplnější, naplňující a příjemnější sex.“ Zahájit takový rozhovor ale může být pro mnohé z nás trapné. Proto nejlepším a nejjednodušším způsobem, jak začít se svým partnerem mluvit o sexu, je klást mu otázky.

Jaké sexuální otázky usnadní začátek vaší konverzace:

1. Jaká fantazie tě vždy zajímala?

Aby bylo jasno: to, že má někdo určitou fantazii, neznamená, že ji chce v reálném životě uskutečnit. Nicméně tím, že otázku položíte tímto způsobem, umožníte svému partnerovi, aby se vám odhalil na hlubší úrovni. Bez ohledu na to, co se společně nakonec rozhodnete z jeho fantazií uskutečnit nebo ne.

2. Jak se sám sebe nejraději dotýkáš?

Kdo ví, jak lépe potěšit sebe než… vy! Takže poznat, jak váš partner nejraději praktikuje svůj sólový sex, je skvělý způsob, jak odhalit, co má rád.

3. Jakou roli by jsi si nejraději zahrát ve filmu pro dospělé?

Zeptat se partnera na scénář pornofilmu je skvělý nápad, jak otevřít prostor pro svět žhavých sexuálních nápadů. Jsi typ spíš profesora nebo studenta? Typ člověka, který má rád anonymitu nebo někoho, kdo si libuje v záři reflektorů? Ať tak či onak, diskuze o vašich fantaziích o hraní rolí může vést k tomu, že se legitimním způsobem naplní.

4. Na jakém místě si představuješ svůj nejdivočejší sex?

Je to někde trochu víc v ústraní jako třeba v autě? Nebo na nějakém super riskantním místě, jako je třeba divoká party nebo kino?

5. Kdy se cítíš nejvíc sexy?

Nevinná otázka, která snadno rozproudí diskuzi o tom, kdy bude nejlepší čas na žhavý večer. Může to být po sprše nebo po vyhraném fotbalovém turnaji… Naučte se číst mezi řádky.

6. Co si představuješ pod pojmem „špinavé řeči“? 

Než začnete vašemu partnerovi říkat „tati“, mohlo by být užitečné zjistit, co pro vašeho partnera znamená slovní spojení „dirty talks“. Tahle otázka vás rozhodně dovede ke žhavému a dlouhému rozhovoru.

7. Na co myslíš, když masturbuješ?

Položením této otázky získáte přehled o fantaziích svého partnera. Představuje si konkrétní scénář? Soustředí se na fyzické pocity, které prožívá? Myslí na vás? Na někoho slavného? Vědět, kam se ubírá myšlení vašeho partnera při sólo sexu, pro vás může být skvělým poznatkem, když spolu budete mít sex vy. 

8. Líbí se ti, co vidíš? 

To je solidní otázka, kterou je třeba si položit, protože doufejme, že odpověď je daná. Vyvolá ale snadno debatu o tom, co se vašemu partnerovi líbí na vás. 

9. Co zakázaného jsi chtěl vždycky zkusit? 

Zakázané ovoce prostě vždy bude chutnat nejvíce. A když je něco zakázané, pravděpodobně vás to hned vzruší. Položením této otázky získáte pohled na partnerovi potenciální „nezbedné“ touhy.

10. Jaká je tvoje oblíbená vzpomínka na nás dva? 

Pokud jste se svým partnerem už sex prožili, návrat v čase vás snadno může dostat do skvělé sexuální nálady. 

Foto: Shutterstock

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account