Prosím pozornost! Pokud v posledních několika letech kupujete svému manželovi a tatínkovi vždy stejný dárek, který se nikdy neshledá s velkým nadšením, tentokrát máte šanci to v předstihu změnit. Den otců se blíží, ale do třetí neděle (19. 6. 2022) v měsíci času dost. Právě proto jsme pro vás vybrali tipy na skvělé dárky pro muže, jež jsou osobitějšího charakteru než nový sprchový gel (i když věříme, že mnohé muže by rozhodně potěšil :). Takže ať už jde o otce vašich dětí nebo spolurodiče vašich chlupatých miláčků, mrkněte na dárky, které říkají: „Jsi pro mě důležitý a mám tě ráda!“ 

Jaké dárky vybrat ke Dni otců? 

Foto: se souhlasem My Life Story

Diář vzpomínek

Tento deník je plný podnětů, které může váš manžel použít k zapsání a zapamatování nejdůležitějších věcí ze svého života. A z dárku pro něj, je i dárek pro další generace. Neváhejte začít s prvními stránkami sama a napište na začátek osobní věnování toho, co na svém manželovi nebo tatínkovi milujete a obdivujete.

Diář, My Life Story So Far, 499 Kč

Foto: se souhlasem VSSL

Sada pro přežití

Je váš manžel nebo tatínek posedlý kempováním? Pak v této sadě najde vše, co by mohl v přírodě potřebovat: baterku, voděodolné zápalky, tablety na čištění vody, reflexní značky, kompas, svíčku nebo malou pilku. Zábava pro nejrůznější scénáře, které by ho v přírodě mohli potkat.

Sada pro přežití, VSSL, 599 Kč

Foto: se souhlasem Dárkyodsrdce.cz

Otvírák s věnováním

Pokud si čas od času vás manžel nebo tatínek rád s přáteli dopřeje láhev výběrového piva při sledování fotbalového zápasu, není lepšího dárku než otvíráku na pivo. Ale rozhodně né ledajakého! Nechte mu vytvořit dárek s věnováním, kam můžete nechat vyjít například to, že je skvělý táta nebo jeho oblíbené životní motto.  

Otvírák s věnováním, Dárkyodsrdce.cz, 199 Kč

Foto: se souhlasem Albi

Pivní hra

Říká se, že každý Čech je fotbalový trenér a pivní znalec. Platí to i o vašich členech domácnosti? To první s touto hrou rozhodně neověříte, ale to druhé zaručeně. Čekají na vás akční úkoly, pivní oko bere nebo záludné otázky, při kterých se může rozvířit zajímavá diskuze, a mnohem víc. Důležité je, že darujete nejen hru, ale i společný čas. 

Pivní hra, Albi, 339 Kč

Foto: se souhlasem Market Ženy s.r.o.

Motivační kniha

Nenásilný „návod na život“ neboli „Desatero úspěšného podnikatele, spokojeného otce a tak trochu hotentota…“ Petra Kovaříka je ideálním čtením pro každého moderního muže a vašeho manžele nebo tatínka bude víc než bavit. 

Kniha, Síla hotentota, Market Ženy s.r.o., 269 Kč (cena přes Ambasadorku)

Foto: se souhlasem Albi

Osobní hrneček

Co může být lepšího, než když nejdůležitějšímu muži vašeho života každé ráno něco připomene, kdo ho miluje nejvíc. Vyberte mu přesně takový hrneček. A nemusíte zůstat jen u nápisu, ale klidně použít i oblíbenou fotku.

Osobní hrneček, Albi, 227 Kč

Foto: se souhlasem Kitchenette

Gentleman box

Troufneme si říct, že kvalitně nabroušené nože patří v kuchyni do základní výbavy. Pokud je váš manžel nebo tatínek ještě nemá, teď je ta správná chvíle to napravit. A klidně přihodit celou sadu perfektních nožů a kvalitní brusný kámen, díky kterému si je budou moci kdykoliv nabrousit. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak stylový mlýnek na sůl či pepř. Výběr masa na gril nechejte v jeho řežii. Na vás je užít si perfektní odpoledne se skvělým jídlem.

Sada Gentleman box, Kitchenette, 1855 Kč

Foto: se souhlasem Nikon

Retro fotoaparát

Tak trochu dárek pro něj a tak trochu i pro vás, protože co může být lepšího než mít díky nadšenému fotografovi spoustu nádherných vzpomínek. Jestli vašeho muže baví focení je bezzrcadlovka Nikon Z fr v retro designu nabitá moderní technologií to pravé pro vás. Garantuji vám, že právě díky této „nové hračce“ vznikne ve vaší rodině spousta nových a nádherných momentek! 

Fotoaparát, Nikon Z fr, 25 490 Kč

Foto: se souhlasem Koolman

Péče o pleť

Už dávno neplatí, že péče o pleť je výsadou žen. Naopak! Muži touží po stejně kvalitní péči jako vy, ale často váhají s návštěvou prodejen s kosmetikou, protože se v nich necítí komfortně. Vyřešte svému manželovi nebo tatínkovi tento problém a pořiďte jim dárkovou sadu, která obsahuje komplexní péči pro každého moderního muže.

Kompletní sada péče o pánskou pleť, Koolman, Market Ženy s.r.o., 1655 Kč (cena přes Ambasadorku) 

Foto: se souhlasem Květinydnes.cz

Salámová květina

Jestli znáte cestu k srdci mužů vašeho života, není nic jednoduššího než se jí držet. Klasická květina možná potěší vás, ale ta salámová definitivně je. Pořiďte takovou, díky které ochutnají zase něco nového a společně si užijete hezký večer salámovou degustací.

Salámová květina, Květinydnes.cz, 599 Kč

Foto: Shutterstock, se souhlasem značek Albi, Market Ženy s.r.o., My Life Story, VSSL, Dárkyodsrdce.cz, Kitchenette, Nikon, Koolman, Květinydnes.cz

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů
  1. Pěkné dárky pro otce.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    To jsou dárky, ty potěší

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account