Hi-tech beauty masky na obličej, chytré zapínání teploty domácnosti, automatické parkovací senzory u auta, smart telefony, aplikace pro lepší spánek… v dnešní době je zcela přirozené, že využíváme moderní technologie, abychom si usnadnili a příjemněji život. Proč nevyužít sílu moderní doby i co se péče o naše děti týká? Skleněná dětská láhev s tepelným senzorem Healthy+ od Everyday Baby perfektně zapadne do vašeho životního stylu!

„Za vším hledej ženu“… Nebo ne? 

Značka Everyday baby pochází ze Švédska.  Znáte přísloví: „Za vším hledej ženu“? Tak toto u švédské značky Everyday baby neplatí! Švédskou značku Everyday baby založili tři  mladí tátové, kteří mají pár věcí společných a to aktivní životní styl, velký zájem o rodinu a cestování na krásná místa.

Jednou na krásné pláži tito 3 kamarádi pozorovali čtyřčlennou rodinu, tatínek si nechal na plážovém baru ohřát lahvičku s mlékem, a poté musel čekat, protože byla moc horká. Zkoušel různě ohmatat a ochutnat, ale nevěděl, zda teplota mléka je správná. Maminka mezi tím naháněla s opalovacím krémem starší dítko, které už chtělo do vody. Toto byl začátek myšlenky a zrod Everyday baby… Najít výrobky, které zjednoduší život rodinám s malými dětmi.

Dětská lahvička na mléko Everyday Baby

Chytrá kojenecká láhev je potažena silikonovou vrstvou s teplotním senzorem, který ohlídá správnou teplotu mléka pro miminka a batolata. V praxi to znamená, že láhev zbělá, když je teplota jejího obsahu příliš vysoká (nad 40 °C). Navíc součástí lahvičky je antikolikový ventilek a savička, jež napodobuje tvar bradavky a usnadňuje přechod od prsu ke kojenecké láhvi. 

O několik let později se stali tito 3 zakladatelé švédské značky Everyday baby tatínky a stále žijí aktivně spolu se svými rodinami. Na svět přišly designové a současně praktické produkty, které denně usnadňují život mnoha maminkám a tatínkům.

Foto: se souhlasem Profimed

Mnoho maminek nesáhne po skleněné láhvi jen proto, že je pro dítě příliš těžká a může se rozbít. Everyday baby skleněné láhve patří k nejlehčím na trhu, protože jsou vyrobené z borosilikátového skla a navíc jsou díky silikonové vrstvě nerozbitné, respektive když sklo praskne vlivem dopadu na zem, neroztříští se. Savička je vyrobena z lékařského silikonu. Bez ftalátů, PBS, PBA, PBF a dalších škodlivin.

Foto: se souhlasem Profimed

Vlastnosti chytré lahvičky Everyday Baby s tepelným senzorem:

• Láhev zbělá, když je teplota jejího obsahu příliš vysoká (nad 40 °C)

• Antikolikový ventilek

• Savička napodobuje tvar bradavky a usnadňuje přechod od prsu ke kojenecké láhvi

• Obsahuje silikonový uzávěr, díky němuž se všechny láhve Everyday Baby promění snadno ve skladovací nádobu

• Výrobek neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

• Vhodná do mikrovlnné trouby

• Skleněná kojenecká láhev je tou nejlepší volbou pro vaše miminko – neobsahuje BPA ani další škodlivé látky

• Savička je vybavena antikolikovým systémem, který snižuje riziko plynatosti, koliky, refluxu a zvracení

Více informací o produktu najdete TADY.

Foto: se souhlasem Profimed

Foto: Shutterstock, se souhlasem Profimed

Zdroj: Profimed

Tagy:
7 Komentářů
 1. Lucka Lucka 8 měsíců ago

  Jistě se to někomu hodí.

 2. Tereza Poláková 1 rokem ago

  To vypadá zajímavě. Určitě lahvičku pořídím. Je toho tolik, co by se mi hodilo, že se nemůžu rozhodnout, co je zbytečnost a bez čeho se fakt neobejdu. Zatím mám nakoupené jenom dětské oblečení a nevím, jestli toho nemám málo. Naštěstí mám ještě 2 měsíce čas a i po porodu se dá všechno dokoupit. I teď nakupuju všechno přes internet, protože se mi nechce chodit po obchodech, abych od lidí něco nechytila.

 3. Kristýna Štírová 1 rokem ago

  Jako je to zajímavé, co za možnosti a vymoženosti dneska všechno je. Ani snad nechci přemýšlet, jak nás rodiče mohli vychovat bez toho. A taky to zvládli. Ono je potřeba si říct, abyste nebyli pak otrokem podobných technologií. Ona pak třeba taková banální výměna skla Apple Watch vás paralyzuje třeba na týden, kdy ty hodinky nemáte.

 4. KláraOdehnalová 1 rokem ago

  Zajímavé, dneska je mnoho vymožeností. Uvidíme, co ještě vymyslí nového do té doby, než budu mít sama dítě. 🙂

 5. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  To jsou věci, panečku. Ale chytří byli hoši ve Švédsku, to se musí nechat.
  Já jsem pořídila dceři pro vnoučka klasické moderní lahvičky od nějaké značky….a Vojtík flašku nikdy neměl. Maminka ho dlouho kojila a pak přešel rovnou na hrneček.. Z lahvičky neumí vůbec pít.

 6. U lahviček co chvíli nějaká novinka, mám vnučky 9 a 4 roky, a pak 7 měsíčního vnoučka a u každého z dětí byly nějaké novinky a novoty. Nejmladší má tedy nějakou protikolikovou lahev, těžko říci, zda to funguje a nebo je klučík šikovný, ale je pravda, že na bolesti bříška netrpí.

 7. NelaVávrová 1 rokem ago

  Zajímavé pro maminky, ale urcite zbytečně nákladné.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account