Zhruba ve věku sedmi let psa – u velkých plemen o něco dříve (5-6 let), u malých plemen naopak později (přibližně 9 let) – můžeme o psovi říci, že přichází do let. U koček se za zlomový považuje sedmý rok života. Z průzkumu vyšlo najevo, že kolem 45 % majitelů má kočku nebo psa starších 7 let, ale pouze 18 % z nich krmí krmivem pro starší zvířata.

Nepodceňujte správnou stravu s ohledem k věku zvířete

Zvířata ve starším věku, jsou méně aktivní, a tak i jejich metabolismus funguje v pomalejším tempu. Je důležité, abychom trávicí systém staršího mazlíčka nezatěžovali těžko stravitelnou potravou. Naopak, pejskovi či kočce v letech prospěje lehčí, dobře vyvážená strava s přídavkem důležitých vitaminů a minerálů. A právě s takovou recepturou přichází společnost Hill’s Pet Nutrition.
Na základě desetiletého výzkumu procesů stárnutí na buněčné úrovni u psů a koček, uvádí na trh nové krmivo pro obnovení vitality stárnoucích zvířat.

Krmivo se bude prodávat pod názvem Hill’s™ Science Plan™ Youthful Vitality což by se dalo přeložit jako mladistvá vitalita – tedy i v pozdním věku zvířete. “Nová řada produktů Youthful Vitality obsahuje revoluční technologii v oblasti zvířecí výživy. Naši výživový specialisté vyvinuli recept, který obsahuje přesné živiny, které působí na buněčné úrovní, kde proces stárnutí začíná,” V doplňkové studii, která probíhala v domácím prostředí a kdy byly mazlíčci krmeni po 30 dnů Youthful Vitality, 70 % majitelů zvířat potvrdilo zlepšení u svých mazlíčku v jednom a více znaku stárnutí.

 

S užíváním Youthful Vitality, došlo ke zlepšení v oblastech:

Vitalita

Schopnost pohybu

Běhání a hraní si

Ochota komunikovat

Lesklejší a jemnější srst
Toto krmivo nejen že zbytečně nezatěžuje trávicí trakt, ale zároveň dodá vašemu čtyřnohému miláčkovi chuť do života a pomáhá k výraznému zlepšení v oblasti znaků stárnutí (dezorientace, sociální interakce, spánkový cyklus, vykonávání potřeby doma, aktivita, úzkostlivé stavy…). Dalším efektem, který byl pozorován u koček užívajících tyto granulky bylo zlepšení srsti a chuť si hrát.

„Moje fenka Belle si tento výrobek zcela zamilovala, což mohu říct díky tomu, jak rychle ho spořádá, kdykoliv jí ho dám. Také jsem si všiml, že se zase začala v některých ohledech chovat jako štěně, takže tento výrobek musel přispět k tomu, že se cítí dobře.“

Říká majitel fenky Belle 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account