Jste připraveni na 8. března? Ano, přesně to je to datum, které oslavuje všechny ženy v rámci Mezinárodního dne žen. Takže vás, vaši maminku, sestru, dceru nebo vaše kamarádky. Prostě všechny inspirativní ženy ve vašem životě! A to už si zaslouží vybrat jim dárek, který budou zbožňovat. Nepochybujeme, že máte svoji představu, jediným problémem může být váš čas. A právě proto jsme pro vás vybrali dárky, které spolehlivě potěší každou ženu. Značka: na poslední chvíli.

5 tipů, kterými potěšíte na Mezinárodní den žen každou inspirativní ženu

Foto: Shutterstock

Sladká kytice

Jahody, banány, vanilka, tmavá i bílá čokoláda, kakaové máslo a spousta fantazie… máme pokračovat? Tuhle kytici si zamiluje každá žena. Je to něco mezi uměleckým dílem, ozdobou vaší domácnosti a hlavně sladkou tečkou po večeři. Mňam! 

Foto: Shutterstock

Vstupenku na kulturu

Oblíbený zpěvák nebo zpěvačka, muzikál či divadelní představení… na pár kliknutí budete mít v mailu vstupenky na pár hodin skvělé zábavy. A garantujeme vám, že ženy vašeho života neocení jen vstupenky jako takové, ale i to, že jim darujete společný čas.

Foto: Shutterstock

Oblíbená vůně

Každá žena miluje parfémy. Dobře totiž ví, že sladká vůně umí umocnit její okouzlující a atraktivní osobnost. Existuje mnoho různých možností, ze kterých si můžete vybrat od těch ovocných, přes dřevité až po extravagantně orientální vůně. Vyberte tu, která bude ženě nebo ženám vašeho srdce nejbližší.

Foto: Shutterstock

Pozvánka na snídani

Dlouho spát, vstávat pozdě a nic nemuset! Zorganizujte pro ženy vašeho života perfektní snídani nebo brunch. Každá žena ocení, že ráno nebude péče o celou rodinu právě na ni. Vlastně právě naopak! Ona bude ta, která se nechá rozmazlovat. Pokud potřebujete inspiraci, víme, kam zajít na nejlepší snídani podle redakce Ženy s.r.o.

Foto: Shutterstock

Špek s příběhem

Co může být lepšího než dárek, který to řekne za vás. Vezměte si na pomoc oblíbené šperkařské značky, které každý rok ukazují kolekce šperků, kde hlavní roli hrají speciální symboly nebo iniciály. Nic nemůže potěšit ženu více než symbol jejích milovaných, které bude nosit blízko svého srdce.

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account