Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky – Beran není výjimkou. Osoby narozené v tomto znamení jsou často označovány jako nezralé, bezmocní a zahledění sami do sebe. Zároveň je ale lze označit jako dynamické, zábavné a nebojácné povahy. Jsou to lidé plní energie, kteří se čas od času snadno dostávají do hádek. Jsou to rozené vůdčí osobnosti a velmi ambiciózní lidé, kteří chtějí všechno hned. A mnohdy je jejich prudká povaha přímo magnetem na konflikty. Pokud si Beran hledá perfektního životního partnera, jaký by měl být? Submisivní, dominantní, veselý nebo lehkovážný… Jak je na tom vůbec Beran a láska? Jen čtěte dál a posuďte sami!

Které znamení zvěrokruhu padne k Beranům nejlépe a které naopak vůbec ne? 

Beran & Beran

Dvě ohnivé znamení – dvojitý zápas. Ale také nejlepší kombinace pro všechny spontánní cestovní plány, jakoukoliv neřízenou zábavu nebo ambiciózní obchodní plány. Jediným problémem je, že tohle duo může být velice „žhavou“ kombinací, kterou je někdy velice těžké zvládnout. A na poli lásky to platí dvojnásob!

Beran & Býk

Býk je klidný, stabilní, smyslově zaměřený a nenávidí stres. To samo o sobě může Beranům víc než vyhovovat, protože jejich divokou povahu bude tato drahá polovička „uzemňovati“. Na druhou stranu pomalé tempo Býků může být pro mnoho Beranů víc než frustrující, protože budou mít pocit, že je drží stranou od nejdivočejších zážitků. Pokud však zvládnou podívat se na svět i očima toho druhého, Býk může pomoci Beranovi dostat se zajetých kolejí, ve kterých se mají tendenci snadno ocitat.

Beran & Blíženci

Perfektní kombinace! Blíženci jsou lidé vnímaví, přizpůsobivý a intelektuálně založení. Rádi zkoumají názory ostatních, přesto žijí aktivně a mají hodně zálib. To každému Beranovi bude víc než vyhovovat. Jak už název znamení napovídá, ukrývají se v nich dvě různé osobnosti – někdy mají tváří mnohem více. Obě znamení jsou fanoušci toho, jak dělat věci rychle, hravě a bezstarostným způsobem. Společně budou plánovat spontánní výlety, fandit svým oblíbeným týmům nebo pořádat party pro svoje známé. 

Foto: Shutterstock

Beran & Rak

Raci mnohdy projevují emocionální nezralost, ale mají svou jedinečnou vnímavou povahu. Charakteristickým negativním znakem Raka je jejich náladovost a hněv, který je však často potlačován. Ubližování a pomluvy mohou odhalit jejich pomstychtivou povahu. A může být pro Berana nepříjemné zjištění. Zatímco obě znamení jsou rozenými vůdci, sladká a promyšlená citlivost Raka by mohla být v rozporu s ohnivou povahou Berana. Respektování emocionální procesu druhého z nich ale dělá perfektní dvojici.

Beran & Lev

Lvi jsou vůdci a ostatní je v této roli mají rádi nejen díky jejich přirozené autoritě. Neřeší malichernosti, jsou charismatičtí a vůbec o sobě nepochybují. Podobně jako Berani, což by se mohlo zdát jako perfektní spojení. Jenže jsou také podobně konkurenceschopní a rychle se pohybují životem, takže se musí naučit jak vše vybalancovat dohromady, aby si v něm zajistili harmonii. 

Beran & Panna

Panny jsou pečlivé, trpělivé a většinou manuálně velice zručné osobnosti. Mají logické uvažování a smysl pro pořádek, který jim usnadňuje a zrychluje práci. Rády také pomáhají ostatním, což může být pro impulzivní Berany skvělá zpráva. Jinak by se totiž mohlo zdát, že tyto dvě znamení zvěrokruhu nemají nic společného. Berani však respektují schopnost Panny vytvářet strukturu a podpora společného života, zatímco pro Panny je energie Beranů velice inspirující. 

Foto: Shutterstock

Beran & Váhy

Váhy jsou intelektuálně založené znamení zvěrokruhu a rády hrají fér. Často hledají v životě i ve vztahu kompromisy a takzvanou zlatou střední cestu. Lidé narození v tomto znamení jsou taktní, citliví a slušní, nemají rádi nic hlučného, neomaleného nebo vulgárního. Přesto obě tyto znamení mohou mít mnoho společného a skvěle se doplňovat. Jsou totiž ochotni přizpůsobit svůj prostor jeden druhému a vytvořit tak dynamický tým.

Beran & Štír

Štíři jsou plní energie, mají silnou vůli a staré křivky umí oplatit – hned tak na ně totiž nezapomínají. Jejich bystrý úsudek je proto ideální pro jakoukoliv vůdčí pozici. A to i ve vztahu. Štíři totiž hledají intenzivní intimitu, oddanost a transformaci, kterou jim Berani mohou nabídnout. Ano, bude to možná stát víc práce než s jinými znameními zvěrokruhu, ale na konci cesty by mohl být velký happy end. 

Beran & Střelec

Střelci rádi plavou proti proudu a za každých okolností se snaží být ve středu pozornosti. Pokud mohou, snaží se všem konfliktům ve svém životě vyhnout. A to může být pro Berany mnohdy problém, protože jejich životní filozofie je přesně opačná. Jediné místo, kde by se mohli střetnout, je životní tempo. Berani jsou impulzivní, rychlý a někdy rádi v životě upřednostní zkratky, zatímco Střelci míří na jistotu. A jak už tomu tak bývá, zdánlivé protiklady se mnohdy skvěle doplňují. Přesně jako v tomto případě!

Foto: Shutterstock

Beran & Kozoroh

Lidé narození ve znamení kozoroha jsou cílevědomí, spolehlivé a toužící po uznání. Mají jen pár blízkých přátel a když si hledají životní lásku, chtějí aby to byla ta na celý život. Obě tyto znamení milují převzetí iniciativy a z toho vyplývá, že jejich spojení může mnohdy vést k problematickým až neřešitelným situacím. 

Beran & Vodnář

Vodnáři rádi plavou proti proudu a za každých okolností se snaží být originální. Jsou to empatičtí snílci, kteří milují přírodu a chtějí zlepšit svět. Jsou laskaví, obětaví a tolerantní, a proto jsou pro ohnivé Berany perfektním spojením. 

Beran & Ryby

Ryby bývají klidní, duchovně zaměření lidé se sklony k mysticismu a snění. Mají silně vyvinutou intuici, ale vlastní názor si často nechávají sami pro sebe. Rády však pomáhají ostatním, takže pro ohnivé Berany mají neskutečné kouzlo. Beran by totiž raději řešil problematickou situaci hned, zatímco Ryby mu pomohou nejdříve se zamyslet, uvědomit si podtext a pak až projevit své emoce. Pokud jsou tyto dvě osobnosti otevřeni jeden k druhému, má jejich vztah obrovskou perspektivu.

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons, Cafe Astrology

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account