Moji nejmilejší, pokud mě zrak nešálí a správně se dívám do svého plného diáře, klepe nám na dveře další týden. A jak už je tedy zvykem, mám pro nás nový týdenní vhled.  Co nám nový týden přinese? Bude toho víc než dost, budeme řešit téma vnitřní síly, víry, řádu i naděje. Pojďme tedy postupně odhalit jednotlivé karty.

Lady Portia – Božský řád

Vše kolem nás má svůj jasně daný smysl i řád a snažit se změnit něco, co je dáno, nemá pražádný smysl. Ba naopak, je třeba tuto skutečnost přijmout a hlavně pochopit, že řád tady zkrátka byl, je a bude. Božský řád, který nám přináší Lady Portia, však s sebou ještě nese jednu důležitou informaci, a to tu, že je třeba ve svém životě také onen řád nastolit a dát jednou provždy chaosu, nepořádku a nejasnostem jasné vale. Pochopíme-li, že božský řád je součástí našeho života, pak budeme i snáze zvládat ony životní zkoušky a lekce, protože štěstí přeje připraveným a ony zkoušky a lekce nás formují.

Brigit – Vnitřní síla

Bohyně Brigit k nám přichází, aby nám připomněla, že naše vnitřní víra, síla, touha i odhodlání jsou cestou k úspěšnému životu. Vnitřní síla má také blahodárné účinky, o nichž se můžeme sami přesvědčit. Je třeba vrátit se ku svým kořenům, do svého středu a myslet také více na sebe.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Sanat Kumara – Aktivace světla

Každý z nás v sobě neseme světlo a jsme tedy posly světla. Toto poselství nám pak opět tuto skutečnost připomíná. To, co si pod pojmem světlo představíme, je už jen na naší vlastní fantazii, přesto však lze ono světlo vnímat také jako zdroj energie, zdroj poznání a v neposlední řadě také jako zdroj lásky. Ať tak či tak, naslouchejme své intuici a nechme se jí vést.

Vše nám opět uzavírá, jak už je zvykem, také afirmační karta, kterou je jasná zpráva – Poslouchej. Je čas se otevřít a naslouchat, sobě i druhým, a být otevřen informacím, jež k nám proudí. Je jen na nás, jak se získanými informacemi naložíme, důležité je však mít na paměti, že ony informace jsou pro nás důležitější, než si myslíme. Mohou totiž být odpovědí na naše otázky.

Přeji nám tedy, moji nejmilejší, klidný a pohodový týden a za týden se na vás budu opět těšit. Mějte se moc krásně, krásné léto a krásnou dovolenou. S láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account