Je váš milostný život takkový, jaký byste si představovali? Tak vždycky to může být lepší! Proto využijte svůj domov ke zvýšení energie a probuďte ve své ložnici vášeň s pomocí čínského umění feng-šuej.  V posteli si užijete víc než kdy dřív!
Ložnice je taková malá svatyně a útočiště. Její hlavní součást, postel, se u milenců drží na prvním místě oblíbenosti, což není žádným překvapením. Postel je útulná a pohodlná a celá místnost se dá zamknout, takže poskytuje dostatek soukromí pro sexuální hrátky. To ale neznamená, že je všechno v pořádku. Pokud je ložnice špatně uspořádaná, může sexuální život blokovat. To nedopusťte!
Svěží vítr do domu i vztahu
Feng-šuej, v překladu „vítr a voda“, je starověké čínské umění účelného a úmyslného uspořádání, které má za cíl být v souladu s energií „čchi“ a prostředím kolem vás. Různé části domova jsou jako meridiány či energetická centra v těle, a pokud se v nich přeskupí nějaké položky, popřípadě se vyhodí nebo naopak přidají, prostor pro proudění energie se vyčistí. V případě ložnice to znamená intimní spojení a sexy milostný život.
Kde vlastně spát?
Kdo chce mít v noci co nejvíc klidu, měl by mít ložnici co nejdále od vchodu, nejlépe tedy v zadní části bytu nebo v patře. Za těchto podmínek do spánku vstupuje méně pozemských starostí. V samotné ložnici najděte roh lásky, což je ten pravý zadní. Představuje milostný oltář. Věnujte mu čas a vtiskněte do něj láskyplný záměr.
Vyzdobte jej předměty a dekoracemi (svíčky, polštáře a podobně) v červené, růžové a bílé barvě, které symbolizují city a fyzično. Navíc se snažte vybrané předměty mít ve dvojicích, aby bylo intimní poselství ještě silnější. Dvě noční lampičky, dva noční stolky, dva krystaly růžového křemene…
Přesuňte postel
Poloha vaší postele je přitom stejně důležitá jako to, co v ní děláte. Je její čelo pod oknem? Jsou vaše nohy obrácené ke dveřím? Obě tato umístění způsobují, že vaše čchi (energie) vyletí z místnosti, takže se často cítíte unaveně a vyčerpaně.
Optimální je, když z postele vidíte na dveře a máte rozhled po celé místnosti. Pokud nemáte jinou možnost a postel nejde přesunout, zavěste na zeď zrcadlo tak, abyste v něm z postele na vchod dohlédli. A co dalšího pro probuzení vášně můžete udělat?
Tohle musí z kola ven!
Odstraňte vše pichlavé, včetně kaktusů. Zbavte se pozůstatků minulého vztahu (dárek od bývalého partnera můžete mít kdekoli jinde, jen ne v ložnici), vyhoďte násilné a agresivní obrazy, umělé květiny a portréty jedné osoby (jednička představuje „já sám“, tedy samotu). Přeberte svoje knihy a po ruce si nechte jen jednu, dvě. Stohy nepřečtené literatury způsobují neklid a duševní stres. Ložnici pravidelně uklízejte, a to i pod postelí. Špína a nepořádek jsou zabijákem lásky!
Foto: Shutterstock
Autorka: Nikola Strnadová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account