Často opakujeme, že na názoru každé z vás záleží. Nyní to platí dvojnásob. Setkaly jste se ve svém životě s vaginální infekcí? Mykózou? Dlouhodobými problémy s vaší yoni (vznešenější název pro vagínu)? Podělte se o vaše zkušenosti, inspirujte další ženy a získejte dárek v hodnotě 1 500 Kč!

Díky vám už vagína nebude tabu

“Z našich interních průzkumů a zkušeností víme, že intimní potíže se týkají minimálně 80 % žen, ale stydí se o tom mluvit, a to jak s lékařem, tak kamarádkou nebo dcerou. Je to společenské tabu!”, zaznělo na setkání s českou značkou Gynella. A tak začala naše spolupráce. Testujeme, píšeme Příběh vagíny a hodně se ptáme. Chybí totiž relevantní výzkumy týkající se počtu žen v České republice, které se s intimními problémy potýkají. A tak jsme se rozhodli změnit to společně s vámi.

Není třeba se bát. Rozhodně nepovedete na veřejnosti monolog o tom, co vám při léčbě infekcí (ne)pomohlo. Stačí, když odpovíte na pár otázek z pohodlí domova. Následně vybereme 10 z vás, které se zúčastní třicetiminutového on-line rozhovoru s odborníkem. Popovídáte si s ním o svém zdraví, životním stylu i problémech, kterými jste si s vaší vagínou prošly. Ať už je vám 20 nebo 50, nestyďte se promluvit!

Pokud se cítíte komfortněji při mluvení bez kamery, není to žádný problém. Chceme vám vytvořit bezpečný prostor, abyste se mohly otevřít. Informace budou sloužit jako podklad pro první výzkum značky Gynella, jehož výsledky odprezentují její zástupci společně s lékaři na podzim letošního roku. Díky vám tak budeme zase o krok blíž tomu, aby téma vaginálních infekcí nebylo ve společnosti tabu.

Buďte (konečně) dole bez starostí

Ty z vás, které se do výzkumu zapojí, rozhodně ví, jak náročná a zdlouhavá dokáže cesta za zdravou yoni být. Gynella se tak rozhodla věnovat vybraným deseti ženám balíček v hodnotě 1 500 Kč, díky němuž budete konečně dole bez starostí.

I my, Ženy s.r.o., pro vás máme odměnu. Za vyplnění krátkého vstupního dotazníku (ze kterého pak budeme vybírat ženy na on-line rozhovor) dostanete 20 % slevu na náš Market. Tak neváhejte a sdílejte své zkušenosti!

Foto: se souhlasem společnosti Gynella, Shutterstock

Tagy:
2 Komentářů
  1. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Myslím, že je to skvělá myšlenka.

    • Barbora Štarhová - Ženy s.r.o. 2 roky ago

      Děkujeme! 🙂 Zapojila jste se vyplněním dotazníku?

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account