Sebevědomí, nenápadné slůvko, které má ale velkou moc. Také jste si někdy říkali, čím to je, že ho někteří mají na rozdávání a jiní jím zrovna nehýří? Nutno podotknout, že nezřídka schází těm, do nichž by to člověk vůbec neřekl. Způsobů, jak sebevědomí zvýšit, bylo popsáno mnoho, ale nejlepší je nebýt na to sám.

Okamžiky patřící jen a pouze vám

Psal se rok 2016, kdy paradoxně jednoho muže napadlo, uspořádat den, který by patřil pouze ženám a podpoře jejich sebevědomí. Akce se postupně stala tak populární, že se z Prahy rozšířila i do dalších měst. Po nucené pauze zapříčiněné Covidem si letos ženy budou opět moci užít Den, kdy se mám ráda, tentokrát v Olomouci. V Galerii Šantovka čeká již 22. října 2022 na návštěvnice i návštěvníky bohatý program, který pobaví, poradí i poučí. Odstartuje ve 12 hodin a až do 18 hodiny se nikdo rozhodně nudit nebude. Celou akcí příchozí provede moderátorka Gabriela Partyšová, která na pódiu přivítá populární muzikálové zpěvačky Radku Fišarovou, jíž se přezdívá česká Edith Piaf, a Kamilu Nývltovou. Těšit se však můžete i na pro někoho méně známé tváře, ovšem neméně talentované, Terezu Wrau či Lenku Konvičkovou.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Rády by se ženy (a nejen ony) měly mít každý den v roce a také se alespoň čas od času trochu rozmazlovat. Jestli s tím ale stále bojujete, pak Den, kdy se mám ráda může být startem k vašemu novému životu. Desítky odborníků na jednom místě bude připraveno vám s tím pomoci. Na některém z workshopů, seminářů a individuálních konzultacích získáte nové znalosti, zažijete spousty aha momentů a ještě si odnesete bezpočet dárků. Kupříkladu v kinosále se může potkat se zakladatelkou Žen s. r. o. Evou Čejkovou, která se podělí o své zkušenosti na téma Ženská energie doma, v práci i podnikání

Každá žena si na akci najde to své. Kdo by odolal rozmazlování od profesionálních stylistů a zkušených vizážistů, kteří z každé návštěvnice udělají hvězdu. Maséři a terapeuti vám uleví napětí, stresu či bolesti. Odborníci na životní harmonii a zdravý životní styl poradí jak na zdravé tělo i ducha, a své zastoupení bude mít na akci také oblast spirituální. Výčet inspirativních profesionálů tím však teprve začíná, přijďte se sami přesvědčit. Všichni se na vás těší v Den, kdy se mám ráda.

Mezi populární koutky s možností individuální konzultace na každém setkání patří tzv. část Mezi nebem a zemí, kde se můžete setkat s astroložkami, kartářkami nebo si nechat poradit, jak zlepšit domácí prostředí i své nitro.

Ať už jste z Olomouce nebo jiných koutů České republiky, udělejte si hezký den jen pro sebe v Galerii Šantovka. Veškeré aktuální informace přinese web www.zenysro.cz a febookové stránky události.

Podívejte se na PROGRAM a naplánujte si svůj krásný den 🙂

Den, kdy se mám ráda – program 2022 – Šantovka Olomouc

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
3 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account