Okolní svět nás tlačí být stále výkonnější. Ženy jsou čím dál více v mužské energii. Rozhodují, jsou oporou…  Muži se starají o domácnost, chodí na rodičovské dovolené…  Co ale mužská a ženská energie je, v čem se liší, kdy a jak ji používat? Chcete svůj vztah oživit? Mít jej kvalitnější? Chcete si najít partnera s energií, kterou chcete, aby měl?

Tato témata vám v připravovaném workshopu přiblíží úspěšná česká herečka, daberka, filantropka a koučka Nela Boudová a osobní a vztahový certifikovaný kouč s bohatými zkušenostmi Lukáš Sodomka.

Nela nám pomůže lépe chápat vyjádření energií opačného pohlaví. „Nejprve musíme pochopit, co je ženská a mužská energie. Pro každého jsou to jeho osobité výrazy, i když většinou to cítíme podobně. Chce si to ujasnit a navnímat. Pozorovat, kdy je používáme, co to s námi dělá, kterou energii používáme více. Ideální je pochopit, kdy je kterou energii funkční použít,“ říká Nela Boudová. Toto pochopení nám do života může dát mnohé. „Může nám to zcela změnit vztahy. Nejen partnerské, proste všechny. Muž, který se bude cítit mužem, bude zdravě používat svoji sílu. Dodá mu to sebevědomí. Žena se pak o něj může opřít, otevře se mu a dokáže být zranitelná. Zranitelnost u ženy je obrovským projevem ženské energie a největší ukázkou důvěry. Někteří muži si myslí, že například musí být agresivní, dominantní, kontrolující, aby byli opravdoví muži. Ale být v mužské energii, ve správné mužské energii, je zůstávat klidný, být přítomný, zaměřený (fokusovaný) a mít kontrolu nad svými emocemi. Být pečující a ochraňující a také racionální,“ dodává Nela Boudová.

S Lukášem Sodomkou se projdeme prostorem tématu, které se zdá být jasné, o kterém se mluví stále a všude, a které nás provází celým životem. Tím tématem je Láska. Víme, co láska je? Víme proč, kdy a koho milujeme? Proč si vybíráme třeba stále stejné partnery? Jak vypadá ta naše láska? Ponoříme se hlouběji do podstaty lásky, jak ji Lukáš vnímá ze svých životních i koučovacích zkušeností.

Kdy: 25. listopadu 2021 v 17:30
Kde: Pracovna Ženy s.r.o., Karlínské náměstí 238/6, Praha
Cena: 1 500 Kč
Jak se přihlásit: veškeré informace najdete ZDE

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account