Tak jsem v týdnu zase zapnula sociální sítě. Ostatně, už jsem to slibovala u nás v týmu a ano, přiznávám, chtěla jsem se pochlubit i zavzpomínat, že už je to 10 let, co jsou Ženy s.r.o. tady!

Zeptala jsem se tedy přátel, co by nám popřáli a co se jim vybaví, když se řeknou Ženy s.r.o. Ty reakce mě moc potěšily. Ženy s.r.o. jsou energie, podpora, spolupráce, Eva… Při pohledu na fotky jsem se chvílemi i děsila, jak moc jsem se v čase měnila. Byť to možná z fotek není tak znatelné, tak ale úplně přesně vím, jaké období jsem tenkrát žila a co se v té době odráželo i ve firmě. Přemýšlím, jestli je nějaké přísloví na firmu: „Jaký pán, takový pes“?

Chci

Možná by se slušelo začít „Přála bych si…“ Mám spoustu přání, hodně sním, hodně si představuji, jsem vizionářka, ale to už si nechávám pro sebe, ono se to postupně rodí. Takže nahlas říkám už jen to, co chci, protože to vím…

Takže, chci jen pozitivní lidi kolem sebe a chci být nakažlivá pro všechny prudiče i věčné nespokojence. Chci více zdravě sebevědomých žen, abychom si v tom pomáhaly navzájem a byly si inspirací.

Chci autenticitu, důvěryhodnost a spojovat se s těmi, kteří to mají stejně.

Nechci

Nechci zbytečné komplikace, nechci stres a dělat z maličkostí raketovou vědu. Nechci žádné téma, aby bylo tabu a jsem ráda, že právě Ženy s.r.o. prolomily už před dvěma lety téma ženské intimity a uchytily se příběhy o vagíně, že můžeme psát o spiritualitě, aniž bychom to hodnotily jako téma jenom pro čarodějnice. Nechci destruktivní diskuse a pitomé komentáře.

Nepo…. se

A když budou potřeba změny? Když to bude jinak? No a co?! Tak to tak bude Hlavně se z toho nepo…

Takže my všechny ženy, Ženy s.r.o., hlavu vzhůru, prsa dopředu a jde se dál. Přeji nám, ať nás to baví a vše co děláme, ať jde s lehkostí.

 

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
6 Komentářů
 1. Petra Nav. 8 měsíců ago

  Hezký 🙂

 2. Kristýna Štírová 8 měsíců ago

  Tohle jsou fakt super a maximálně inspirativní příběhy. 🙂 Po tom, co mě postihl vyhazov z práce jsem fakt ráda, že se něco takového můžu dočíst, protože mě to maximálně nabíjí. Přemýšlím už delší dobu, že půjdu na volnou nohu a vlastně to, že jsem teď svobodná je pro mě nejspíš ten impuls, že se přestanu litovat, zvednu zadek a něco s tím začnu dělat.

 3. Romana Mlynářová 9 měsíců ago

  To bude jízda, jsem s Vámi moc ráda.

 4. MartinaSoučková 9 měsíců ago

  Jen tak dál 🙂

 5. Lenka Hudečková 9 měsíců ago

  Přejí dalších úspěšných 10 let žen.sro 🙂

 6. NelaVávrová 9 měsíců ago

  Gratuluji, jste super, přeji hodně dalších úspěšných let 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account