Je 27. 5. 2013 kolem třetí odpoledne. „Už to běží!“ říká mi kolegyně. „Jak je to možné? Vždyť jsem to ještě nepotvrdila!“ Ladili jsme do poslední chvíle a najednou naši vývojáři www.zenysro.cz spustí beze mne?! Obratem nechávám web ještě skrýt a dotahujeme poslední detaily. Nervozita stoupá, během hodinky se uklidním a říkám: „Ano, ven s tím!“ Pamatuji si to jako dnes, ale už je to deset let…

V číslech, která mluví jasně:

3652 dnů, které mi změnily život.

1.200.000 byla nejvyšší návštěvnost během jednoho měsíce.

1.928x jsme testovali a vygenerovali téměř 500.000 recenzí.

74.825 registrovaných žen, testerek, podnikatelek.

Bezpočet článků a rozhovorů, které jsme udělali (nejen) se ženami podnikatelkami nebo těmi, které nás inspirovaly.

Více jak 30 tisíc blogů a receptů, jež jste s námi sdíleli.

1.250.000 Kč jsme rozdali podnikatelkám na podporu podnikání s našimi partnery na 6 ročnících Podnikavá žena roku v hotelu Ambasador.

53 kolegyň, žen, které prošly či jsou stále součástí našeho týmu.

12 Pracoven, které se otevřely a bohužel většinu z nich Covid zavřel.

3.500 žen bylo nejvíce na jednom místě, a to na prvním setkání Den, kdy se mám ráda v Praze.

12x jsme se potkaly celkem v 5 městech na setkání Den, kdy se mám ráda.

6 let piju Matchu, v průměru 2 denně, tj. 2.290 litrů Matchy, která mi dodává energii.

1 start-up – Testuj.to v roce 2019 – by tady nikdy nebyl, kdyby Ženy s.r.o. dlouhých 7 let předtím nenasekaly spoustu chyb ve vývoji a v práci s komunitou.

První setkání "Den, kdy se mám ráda", kdy Flora praskala ve švech! Tak snad to zase jednou vyjde a potkáme se ve velkém! Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Také mi mezitím odrostl syn. Z 1 roku mu je 11, jsem o 1 rozvod zkušenější, o 2 holky Čejkovy, moje neteře, bohatší teta, potkala jsem tisíce žen a nesčetněkrát bojovala s větrnými mlýny, než jsem pochopila, že život funguje úplně jinak…

Nezapomínat snít a slavit

Dlouho jsem přemýšlela, jak tento blog pojmout. Chtěla jsem tady přiznat úplně všechno, co se mi honilo hlavou, co jsem za poslední dny a týdny prožívala, co jsem na svých cestách hledala. A došlo mi to tento týden, v Broumovském klášteře, kam jsem odjela na pozvání Lenky Papadakisové, která je mou letitou kamarádkou a průvodkyní, a pořádala tam setkání Spiritualita v byznyse.

Jakkoliv to může znít esotericky nebo jako oxymóron a sama jsem nevěděla, proč tam jedu, tak už dneska vím. Vedle skvělé přednášky na téma charakter, prohlídky kláštera a řady meditací, silným momentem pro mě bylo seznámení se s metodou Dragon Dreaming. Podle této metody starých Aboridžinců se většina firem zaměřuje na proces plánování a realizace, ale zapomíná na důležité snění a hlavně oslavu! Snila jsem hodně, vize jsem měla veliké, ale když si to fakt upřímně přiznám, tak cokoliv se povedlo, mi vlastně nestačilo. Nebyla nálada slavit, nebo jsem sobě i týmu dala další cíl…

Děkuji a prosím o odpuštění

Tolik lidí si zaslouží poděkování a moji velkou poklonu. Vydalo by to na samostatný blog. Určitě je i řada těch, které jsem zklamala, dostatečně nepomohla, nedodržela slovo, zapomněla jsem. I tohle jsou poučení, která chci napravit já jako Eva a nejednou jsem prosila o odpuštění. Asi tak jako byla řada těch, kteří využili dobroty a ochoty Evy.

Ostatně naučit se prosit o odpuštění a odpouštět byla jedna z velkých životních lekcí… a co z toho plyne? Asi tak jako Eva se učí, roste a proměňuje v čase, tak pevně věřím, že i pro Ženy s.r.o. přichází nové, dospělejší období. Další etapa, která naplní ten jeden velký sen, a hlavně se bude více slavit! Protože nejenom 10 let je důvod k oslavě, ale určitě se najde spousta menších důvodů…

Třeba jako on-line tržiště, kterým podpoříme české firmy a podnikatelky. Každým dnem jsme mu blíž a vy, kteří prodáváte svůj produkt či službu, se můžete už teď registrovat pro bližší informace a VIP narozeninové podmínky.

A když jsme u toho podnikání, přidám k němu osobní rozvoj a kariéru, s tím vším totiž souvisí naše nová část Ženy PRO (které jsme si chtěli nadělit k narozeninám, ale upřímně řečeno jsme to nestihli). Proč PRO? Protože víme, jak důležité je při růstu i rozvoji, abychom tu byli PRO sebe navzájem.

V neposlední řadě vyjde 6. 6. 2023 další díl e-booku zaměřený na intimitu žen. Vlastně tentokrát tak trochu i mužů. Díky naší Barče s vámi léto, intimitu a partnerství probereme shora i zdola.

Jen těžko pár fotografiemi obsáhneme vše, co se za těch 10 let událo. Proto koukněte k nám na Facebook, můžete s námi zavzpomínat, sdílet třeba své zážitky z akcí, na nichž jste byli s námi a hlavně vykročit společně s naší komunitou do další desetiletky.

Díky, že jste s námi a sledujte nás, ať víte, co a kdy ještě společně oslavíme!

 

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
8 Komentářů
 1. HelenaSvatková 11 měsíců ago

  Jste pro mne inspirativní v mnoha oblastech, vaše rady beru vždy vážně. Přeji mnoho dalších úspěchů.

 2. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  Hezké shrnutí, nezbývá, než popřát, ať se daří i v další desetiletce. Ani netuším, kolik let tu už s vámi jsem, ale nějaký ten pátek to také bude. Tož mnohokráte děkuji a přeji do dalších let, ať se daří, co jen to půjde.

 3. Aneta Kollerová Mašková 11 měsíců ago

  Jsem moc ráda, že jsem tuto komunitu žen našla. 🙂 Cítím se tu dobře, navíc myšlenka vzájemné podpory a pospolitosti a pomoci jedna druhé je nesmírně sympatická. Zvlášť v dnešní době. Proto děkuji za tento prostor a Ženám s.r.o. přeji dalších několik let krásné a inspirativní práce a nevyčerpatelnou energii! 🙂

 4. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Evi, krásný příspěvek, který mě znovu utvrdil v tom, že jsem tady s Vámi správně… 🙂
  Děkuji a ještě stokrát děkuji za ženy.sro ♥♥♥
  Kdyby nic jiného, ale je toho více, tak jste mě naučili MÍT SE RÁDA, a to mi hodně v životě pomohlo 🙂

  • Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

   Ale no tak….mít se ráda, by tě snad měl naučit především manžel, nebo snad ne? Na toto jsem tedy žádné netové ani jiné stránky bohdá nepotřebovala…Pokud jsi v jeho očích ta jediná a nejlepší, není naprosto důvodu o tom byť jen na chvilinku pochybovat.

   • Lenka Hudečková 11 měsíců ago

    Ano, vždy jsem tu psala, že právě manžel a k tomu ženy sro mě naučily mít se ráda. Můj první manžel, ale ani druhý přítel, mě v tomto ohledu tedy rozhodně nepodporovali, spíš sráželi…. Až posledních 13 let se cítím lépe, a se ženami sro. ještě více lépe, když jsem pochopila, co to opravdu je MÍT SE RÁDA ♥♥♥

 5. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Krásné, přeji Vám dalších xxx let inspirativních a úspěšných let. Jste super. Pomáháte a motivujete. Moc si toho vážíme.

 6. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  Děkuji za 10 let s Vámi a Ženy s.r.o., přeji růst a mnoho pro nás společných chvil. Dokážete inspirovat, být tu v pro nás v těžkých chvílích i radou pomoci.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account