Co mají společného matematika a péče o pleť? Ukazuje se, že hodně, obzvlášť chceme-li být vědomými spotřebiteli, kterým jde spíš o kvalitu, než o kvantitu. Víme, že to není zrovna lehký úkol, a to zejména v dnešní době, kdy na nás slevy křičí ze všech stran. Před přidáním dalšího produktu do nákupního košíku je proto důležité vědět, zda se atraktivní cena promítá také do kvality. Proto značka Foreo přišla se zajímavým výzkumem a přepočítala, kolik skutečně ušetříme investováním do dražších pleťových přístrojů.

Nakupujte chytře

Jednorázový výdaj ve výši několika tisícovek korun se na první pohled může jevit jako příliš vysoká částka… Z dlouhodobého horizontu jde ale o investici, kterou navíc nezatěžujete životní prostředí zbytečným odpadem produkovaným nekvalitními a poruchovými přístroji ani bateriemi, které jsou pro přírodu škodlivé. Při nákupech se snažte vyvarovat ukvapeným rozhodnutím a vybírejte si produkty vědomě. 

Investice do krásy 
Co když porovnáme účinky pleťového přístroje, například UFO 2, s návštěvou kosmetického salonu? Benefity budou ještě větší! Jednorázové ošetření v salonu zahrnující masáž obličeje a pleťovou masku stojí přibližně 500 Kč. Podobného efektu ale dosáhnete i doma, stačí vám k tomu sonický přístroj UFO 2 (přístroj UFO 2 pro kompletní 2minutové ošetření pleti), za který zaplatíte přibližně 7 000 Kč, což vychází na 14 návštěv vaší kosmetičky. UFO 2 vám ale vydrží mnohem déle a navíc vaší pleti poskytuje další výhody – díky správné kombinaci teploty a intenzity pulzací napomáhá lepšímu vstřebávání účinných látek z masky, krému nebo séra, otevírá póry a uvolňuje obličejové svaly. Díky zabudované funkci kryoterapie snižuje otoky a zpevňuje pokožku, zatímco LED světlo působí proti vráskám, akné, zarudnutí a rozjasňuje pleť. 

Čísla nelžou

Pokud byste se chtěli nechat hýčkat kosmetičkou dvakrát do měsíce, za něco přes půl roku byste vyčerpali rozpočet, který by zaplatil jeden přístroj UFO 2. Ten ale při správné údržbě můžete používat klidně i dalších 10 let! Nemluvě o přidružených výdajích, jako je cestovné a ostatní služby, například LED světlo či kryoterapie. Pokud byste v rámci domácího ošetření rádi použili masku z dílny FOREO, ta nejdražší vás vyjde na necelých 100 korun. A to je 5 ošetření v  kosmetickém salonu. Nemluvě o tom, že nemusíte nikam cestovat, čímž šetříte také svůj čas.

Náš tip:

Pro výpočet jsme použili nejdražší dostupné masky a plnou cenu zařízení UFO 2. Během roku ale můžete obojí zakoupit se značnou slevou, takže budou vaše úspory ještě větší :-). Momentálně probíhá od 22. února na Notino.cz i zajímavá nabídka, kdy ke každému zakoupenému přístroji z řady UFO získáte výběr několika krabiček masek jako dárek.  

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account