1369

„Je milý, líbí se mi, máme společný smysl pro humor… Ale jestli jsem zamilovaná? To nevím…“ Poznáváte se? Spousta žen (a ani muži nejsou samozřejmě výjimkami) má občas problém sama v sobě odhalit, zda ony sympatie, které cítí, nejsou již náhodou něco víc.
Jak tedy spolehlivě poznat, že v tom „lítáte až po uši“?
V myšlenkách jen s ním
Víte, jak se říká, že zamilovaní lidé jsou roztěkaní, narážejí do věcí, nevnímají, co jim okolí říká a pořád se zasněně usmívají? Všechno tohle je pravda! Pokud „předmět vašeho zájmu“ prakticky okupuje drtivou většinu vašich myšlenek, je to dobré znamení.
A jak je na tom on?
Mimochodem, pokud se zabýváte v duchu tím, zda na vás ten druhý taky tak usilovně myslí, a pokaždé, když vám pípne zpráva na telefonu, začne vás šimrat v břiše v naději, že píše on, je to také důkaz, že vaše city nejsou pouhou náklonností.
Už něco mám, ale nevadí
Na středeční večer máte sice domluvenou dámskou jízdu s kolegyněmi, ale vašemu novému objevu se nečekaně uvolnil večer a chce jej strávit s vámi! Kdyby to byl kdokoli jiný, nejspíš se omluvíte s poukazem na dříve dohodnutý program a užijete si „holčičí setkání“. Jenže najednou se snažíte ze všech sil, abyste mohla kamarádky vyměnit za večer ve dvou. Pokud tohle není jeden z příznaků zamilovanosti…
On se tak roztomile směje
Každý člověk má nějaký zlozvyk nebo zkrátka rys, který jeho okolí může vadit. Jenže pokud vás ovládá zamilovanost, přijde vám takové chování spíše roztomilé a přecházíte ho s úsměvem. Že se muž naproti vám směje tak, až při tom chvílemi „chrochtá“, dokazuje someliérovi, že je největším odborníkem-teoretikem na víno v republice, nebo po příchodu do restaurace srovnal slánku, pepřenku a příbory na stole do pravých úhlů? No a co! Vždyť je to tak roztomilé…
Byl hezký? Nevšimla jsem si
Zatímco vaše kolegyně obdivně vzdychají nad novým „přírůstkem“ do vedlejší kanceláře, vy jste si pomalu ani nevšimla, že nějaký nový kolega začal chodit do stejné práce jako vy. Možná by to za jiných okolností byl váš typ, ale najednou vám nepřijde ani moc zajímavý. Zkrátka a dobře máte oči jen pro „toho svého“. A i to je příznak zamilovanosti!
Cítím se prostě skvěle!
Zamilovaní lidé mají na tváři úsměv a je jim celkově dobře (mohou za to všechny ty hormony, které produkuje naše tělo a které v nás vzbuzují pocity štěstí). A co je ještě lepší – najednou se cítí i sebevědoměji než kdy dřív. Ano, zamilovanost nám zkrátka svědčí po všech stránkách!
Foto: Shutterstock
Autorka: Lucie Pražáková

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account