Chcete změnit svůj život nebo Vás trápí nějaký problém? Hledáte svého ideálního partnera, chcete změnit práci, mít šťastný domov, zažívat finanční volnost či upevnit své zdraví? Nebo vše naráz? Nemusíte roky hledat řešení. Stačí si jen přát a opravdu chtít si splnit své sny. Jak na to vám poradí čarodějka a designérka života, Dana Kratochvílová. Více informací také na FB.

Den, kdy se mám ráda 23.2. v Brně
Workshop: Jak si vytvořit harmonii v partnerském vztahu
 
Co se na Vašem workshopu ženy naučí?

Na workshopu, zaměřeném na vztahy, se ženy dozví, jak si „vyčarovat“ úžasné partnerství. Vztah, který je harmonický, pevný, láskyplný a podporující, může mít každá z nás.

Pro koho je Váš workshop určený?

Na přednášce si přijdou na své všechny slečny, ženy i zralé dámy, ať partnera mají či nikoli. U osobních konzultací se zaměříme na životní oblasti, kde je nutné něco změnit. 

Myslíte si, že české ženy mají sebevědomí? Na co podle vás mohou být pyšné?

Zdravé sebevědomí podle mě mnohým ženám chybí. Je to škoda, protože česky patří mezi nejkrásnější žena světa, a to jak navenek, tak i uvnitř. A navíc jsou to neskutečně silné osobnosti.

Co děláte proto, abyste ze sebe měla dobrý pocit?

Dobrý pocit ze sebe mám mnohokrát za den. Vždy se něco podaří. Jednou je to oběd, na kterém si pochutná celá rodina, pak úžasné reakce mých čtenářů a klientů a jindy třeba radost z dokončené práce. 

Máte se ráda?

Ano, mám se ráda, přímo se miluji. Tím, že jsem se plně přijala, se změnilo mnoho věcí v mém životě. A tuto proměnu bych přála každé ženě, stojí to za to.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account