Patříte k těm, kteří si říkají, že zrovna vy vyhrát nemůžete? To je ale velký omyl! Kdo nehraje, nevyhraje a Šárka Ampapová je toho důkazem! Na naší akci pro ženy Den, kdy se mám ráda se zapojila do instagramové soutěže #mamserada a její fotka se synem od vás získala nejvíce lajků a tím mladé mamince zaručila výhru v podobě parádního robotického vysavače od Vileda. Moc blahopřejeme! *gift*

 
A protože si paní Šárku pamatujeme i z loňského ročníku, kde měla svého roztomilého synka ještě v bříšku, těší nás o to víc, že se na ní usmálo štěstí i letos :). Loni v lednu odcházela s přebalovacím pultem, který vyhrála v tombole! Svět je malý a my jsme rády, že na Den, kdy se mám ráda chodíte pravidelně. *heart*

Výherkyně jsme se zeptaly, jak se o soutěži dozvěděla a také jak se jí libil ten letošní Den, kdy se mám ráda.
Jak jste se dozvěděla o naší soutěži?
O soutěži jsem se dozvěděla ze stojánku, když jsem se šla se synem fotit do fotokoutku happybox.cz

Věděla jste o naší akci Den, kdy se mám ráda předem, nebo jste na Floru zabrousila náhodou?
Ano, na Den, kdy se mám ráda jsem se předem chystala. Předem jsem si stáhla z internetu program a v něm si v mobilu zaškrtala oblasti, worshopy, které mě nejvíc zaujaly a které bych chtěla navštívit.
Jak dlouho jste se rozhodovala, než jste se do soutěže zapojila? Řekla jste si, že zkusíte štěstí?
Asi 10 min jsem se rozhodovala. Když jsem odjížděla z akce, zvídavě jsem hledala kolik likes mají již přihlášené fotky a jelikož se mi ta má fotka se synem líbila a nebylo až tolik přihlášených soutěžících, zhodnotila jsem situaci, že šance na výhru je poměrně veliká a okruh mých přátel a followerů také!
 
Sledovala jste průběh soutěže?
Ano, průběh soutěže jsem napjatě sledovala  přes den i v noci  (když mě syn budil na kojení) a prosila o likes kamarády nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále jsem aktualizovala hastagy.
Jak jste reagovala, když jsme vám oznámily, že jste vyhrála? Necháte si robotický vysavač pro sebe? 
Výhru si nechám, ale potěším s ní i kamarádky. Jsem několika kamarádkám v Praze slíbila, že jim za like přijdu vysát, jestli opravdu vyhraju 😀
O robotickým vysavači mluvím doma už půl roku, že si ho koupím, ale až se přestěhujeme z bytu do domečku a to bude již za 2 měsíce.
Od půl roku totiž syn leze po zemi a já občas nestíhám uklízet a takto může robot vysát, zatímco já budu na procházce s kočárkem.
Jsem moc ráda, že jsem vysavač vyhrála. Ulehčila jsem tím nejen svou peněženku, ale i hlavu – asi bych trávila hodně času čtením recenzí a porovnáváním ceny produktů. Díky výhře nebudu mít doma nejlevnější produkt na trhu. Ale budu mít doma kvalitní vysavač za 8 tisíc, tolik bych za něj sama asi nedala. A hlavně tento vysavač bude mít přidanou hodnotu v tom, že je to vybojovaná srdcovka, výhra ze super akce! Prostě k němu budu mít jiný vztah než třeba k nějakému vysavači, který bych koupila např. na e-shopu.

Přijdete na Den, kdy se mám ráda i příští rok?

Moc ráda přijdu příští rok! Ještě jednou mnohokrát díky nejen za výhru, ale i za akci Den, kdy se mám ráda, kterou si každoročně nenechám ujít a užívám si jí!
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account