Objetím dáváme najevo svou náklonnost, poděkování, lásku, radost i něhu. Při vřelém, opravdovém a spontánním objetí proudí oběma směry energie, která může být doslova léčivá. Objetí jednostranné, nebo dokonce vynucené energii často bere. Mezi objetím doopravdy a objetím jako je rozdíl světelných let. Všímejte si.
Těsné objetí, kdy jeho ruce jemně hladí vaše záda, takové to krásné, jemné a důvěrné objetí,kdy vás jednou rukou hladí po vlasech, jasně signalizuje vzájemný hluboký cit a jeho oporu. Toto objetí je pevné, dlouhé a něžné a plné energie proudící oběma směry.
Stojíte někde ve frontě, třeba na letišti, není vám tam úplně příjemně, jste unavená. Stojí za vámi a obejme vás pro povzbuzení, konejšivě a zároveň mužně. Dává vám tím najevo, že je připraven o vás pečovat i v těžkých časech. Vaše spojení je pevné, tvoříte jedno tělo, jednu duši, můžete se na něho absolutně spolehnout.
Možná ale jste zažila i zcela jiný druh objetí, takové to poplácání rukou po zádech, nedbalé povrchní gesto, které vlastně žádné objetí není, jen výraz jeho netrpělivosti s vámi. Nebo sesituací, ve které jste mu naznačila, že si přejete a potřebujete obejmout. Takovéto odbyté objetí nic neomlouvá, leda by se vašemu partnerovi přihodilo jaksi mimochodem a náhodou.
Je ještě jeden druh objetí, které není výrazem hlubokého vztahu, něžným připomenutím vzájemné lásky. Obejme vás, protože vám chce dát najevo svůj majetnický vztah. Jeho gesta jsou příliš silná a neadekvátní. Drží vás přitom za krk nebo jinak dává najevo svou dominanci.Všímejte si, zdánlivé maličkosti často maličkosti nejsou.
A pak objetí, při kterém je lépe být blízko domova, ložnice, nějaké postele nebo soukromého místa. Obvykle partner ženu, kterou miluje a po které touží, chytí v pase a přitáhne si ji těsně k sobě. Tento druh objetí není třeba blíže specifikovat, jeho energie je snadno rozpoznatelná i pro okolí.
Každé láskyplné objetí je léčivé, násobí vaši energii. Proto, objímejte se! S láskou a doopravdy, a nejen na svatého Valentýna.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account