Máme za sebou již celkem devátý Den, kdy se mám ráda. Která z vás si udělala v sobotu 23.2. odpoledne čas a zašla do Avion Shopping Parku v Brně? Bylo doslova narváno, workshopy praskaly ve švech, kosmetické poradkyně se nestačily otáčet a u stánků našich partnerů bylo plno zvídavých zákaznic. Nákupním centrem se nesla dobrá nálada a naši hosté, v podobě Radky Coufalové, Jana Kopečného a dalších účinkujících, roztačili chodby.

Velké díky našim partnerům, jako Gynella, Element, Mary Kay, MERC, sanatorium HELIOS a dalším skvělým společnostem, které se na Den, kdy se mám ráda přijely nejen odprezentovat, ale také vám nabídnout své služby a produkty. 

Programem vás provedly naše skvělé kolegyně (Zdeňka, Irča, Nikol, Romana, Vendy, Kristýna a další…) a milé hostesky – holky moc díky! Bez vás by to nešlo. 

Na registraci přišlo 2.500 žen a rozdaly jsme více než 12 tisíc dárků! 

…a chodby zaplnilo tisíce kamarádek, maminek, dcer, babiček a dětí.

A bavily jste se nejen vy, ale třeba i samotná Mahulena Bočanová, která vás celým programem provedla v roli moderátorky!

Všem vám ještě jednou děkujeme, doufáme, že jste se královsky bavily, že jste si odnesly nejen dárečky, ale i krásnou vzpomínku. Mějte se rády, milé ženy, smějte se a tančete životem stejně jako naše Eva, která tohle všechno vymyslela.

PS: Příští Den, kdy se mám ráda už se chystá v Plzni 11.5.2019 – nezapomeňte sledovat náš web a www.mamserada.cz pro více informací!
Těšíme se na vás společně s našimi partnery! 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account