Pohyb je důležitou součástí našeho života. Potřebujeme jej, abychom byli fit po fyzické i psychické stránce, ale v dnešní uspěchané době na něj máme stále méně času. Skvělým řešením, jak se udržet v kondici, je cvičení v pohodlí domova. Umožňuje, abychom se protáhli kdykoliv máme pár minut času. Mezi nejoblíbenější domácí cvičení u nás i na Slovensku patří on-line fitness Fitshaker.

Prostřednictvím webového rozhraní, mobilní či televizní aplikace se do cvičení zapojilo již více než 70 tisíc spokojených žen. Všichni oceňují pestrost cvičebních programů, kterých Fitshaker nabízí tisícovku, a to formou předtočených videí i živých přenosů vysílaných zdarma několikrát týdně. Nabídka zahrnuje různé typy cvičení od jógy přes pilates či aerobic až po nejoblíbenější krátké cvičební programy zaměřené na posilování a spalování. Cvičením vás provedou známí instruktoři jako například Zuzana Klingrová, Hanka Kynychová, Zuzka Light, Jan Caha, Lea Vršecká, Jan Kempa a další. Pokud máte obavy, že cvičení nezvládnete, odložte je. S Fitshakerem mohou cvičit jak úplní začátečníci, tak pokročilí všech věkových kategorií. Dokonce si můžete nechat sestavit tréninkový plán přímo sobě na míru.

Foto: se souhlasem Fitshaker
Foto: se souhlasem Fitshaker

Kdokoliv by potřeboval trochu povzbuzení, může se zapojit do tzv. společné výzvy, kterou Fitshaker pořádá třikrát ročně. Do té poslední se zapojilo 16 tisíc žen, které spolu s Fitshaker zhubly celkově 62 273kg, a to už přece stojí za to. Již nyní probíhají přípravy výzvy podzimní s názvem Restart po létě. A jak to funguje? V průběhu 40-60 dní je pro všechny účastníky připraven cvičební plán zahrnující videa, která mají délku do 30 minut. Půlhodinku si jistě najdete, stačí si představit ty výsledky. Kromě cvičení získáte i tipy na skvělé recepty či možnost poslechnout si rozhovory se zajímavými hosty.

Veškeré informace a programy naleznete na webových stránkách www.fitshaker.cz, kde by milovníkům zdravého životního stylu a stravování neměl uniknout blog Fitshaker s více jak tisícovkou rychlých zdravých receptů všeho druhu.

Láká vás možnost vyzkoušet si cvičení s Fitshakerem, dostat se do kondice a podělit se o své výsledky a dojmy s ostatními? Pak pro vás máme skvělou příležitost v podobě testování tohoto programu. Prvním krokem na cestě k vašemu zdravějšímu já je vyplnění krátkého dotazníku. Tak s chutí do toho.

 

Zdroj: Fitshaker

Foto: se souhlasem Fitshaker

Tagy:
4 Komentářů
 1. Kvetoslava Motlová 8 měsíců ago

  Moc ráda se zapojím do cvičení. Potřebuji to .🙂

 2. HelenaSvatková 8 měsíců ago

  Určitě fandím těmto programům, ale mě více vyhovuje pohyb v přírodě – nordic walking (už mám nové originální hole, které jsou velmi důležité pro správnou chůzi a pohyb), k narozeninám mi rodina koupila rotoped a z toho jsem naprosto nadšená, velice mi vyhovuje a také mám novou zálibu a to květinovou zahrádku po kamarádce, která mě před rokem a půl náhle opustila a na její památku se o zahrádku starám, kde mám také pohyb. Vždyť je mi teprve 72 let, a to nic nekončí, naopak něco krásného začíná. Postavu mám štíhlou a to díky právě dostatku pohybu a zdravému stravování. Zdraví je pro mě nadevše a spokojenost také.

 3. NelaVávrová 8 měsíců ago

  Ano jejich stránky znám, sleduji.

 4. Lenka Hudečková 8 měsíců ago

  to bych ráda, ale jsem neohebná, bolavá, nejraději chodím 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account