Každá majitelka suché pokožky, která se loupe, je na dotek hrubá a často i svědí či pálí, vám potvrdí, že péče může být během na dlouhou trať. Především než najdete přípravek, který o ni opravdu dokonale pečuje a poskytuje jí všechny živiny, jež takto těžce zkoušená pokožka potřebuje. Pokud i vy hledáte péči, jež vám konečně pomůže v boji proti suché pokožce, právě jste ji našli. Je jím tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen.
Ostatně se o tom přesvědčily i naše testerky. Jak se jim tělové mléko Barnängen osvědčilo?
Pohlazení severské bavlny
Tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen obsahuje severskou bavlnu, která obnovuje a zklidňuje velmi suchou a drsnou pokožku a udržuje ji hloubkově hydratovanou po celý den. Pro přežití v extrémních podmínkách shromažďuje severská bavlna aktivní složky, jako jsou cukry, polyfenoly a minerály, které chrání rostlinu a zvyšují její odolnost proti živlům. Tento ochranný proces je také to, co severská bavlna nabízí i vaší pokožce.
V kombinaci s ochranným Cold Cream, jenž je speciální pečující ingrediencí produktů Barnängen, představuje tělové mléko SOS Vard Repairing jakýsi ochranný štít, který bude vaši pokožku bránit před vlivy prostředí a zároveň o ni pečovat, aby se jí vrátila hebkost a jiskra.
Tak jako ostatní výrobky značky Barnängen je i tělové mléko SOS Vard Repairing veganské. Navíc unikátní receptura obsahuje 95 % ingrediencí přírodního původu. Udržitelné balení je již z 50 % vyrobeno z recyklovaného plastu.
Učiněný zázrak
Tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen dostaly možnost vyzkoušet i naše testerky. Jak testování dopadlo? Celkové hodnocení, které dosáhlo úžasných 100 procent, mluví za vše. Čím toto tělové mléko pro suchou pokožku testerky tak oslovilo?

„Opravdu unikátní složení činí z tohoto mléka učiněný zázrak. Severská bavlna a další účinné pečující složky dodají pokožce potřebnou výživu a hydrataci. Přírodní složení zajistí, že je mléko vhodné pro všechny druhy pokožky, i pro tu citlivou. Po krátké době používání je pokožka celého těla hladká, hebká a zdravější. Mléko se velmi dobře nanáší a roztírá. Dobře se vsakuje. Příjemná, nenápadná vůně,“ zhodnotila testerka Renata.
„Tělové mléko nadchlo celou naši rodinu, i děti. Má velmi dobré hydratační složky, které napomáhají suché pokožce a dokážou ji zvláčnit na dlouhou dobu. Další přidanou hodnotou je jednoznačně vůně, která nadchla všechny testující v naší rodině. Z tohoto produktu jsme byli velmi nadšeni,“ chválila testerka Jana.
„Tělové mléko funguje skvěle! Měla jsem po zimě problém se sušší pokožkou na rukou, případně i nohou po holení, ale mléko pomohlo. Díky pumpičce se dobře dávkuje a má super konzistenci, takže ho k aplikaci postačí relativně málo,“ přidala se testerka Kristýna.
„Se značkou Barnängen jsem neměla doposud žádnou zkušenost. Při prvním použití jsem byla překvapená z konzistence, vždy jsem používala mnohem hutnější krémy a musím říct, že jsem z této lehčí konzistence příjemně překvapená. Mléko se krásně roztírá a zanechává sametově hebkou pokožku. Už po dvou dnech je bez šupinek. Do vůně bavlny jsem se zamilovala, je jemná a naprosto čistá. Myslím, že jsem této značce podlehla,“ neskrývala nadšení testerka Jana.
Foto: Barnängen

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account