Jejich věk sice začíná pětkou, ale jejich vzhled a styl na pětku rozhodně není. Jsou slavné, oblékají drahé róby, ale osobní styl mají jednoduchý, podobný jakékoliv z nás. Rozhodně nezanevřely na módu, a to nemusíte ani vy, i když jste svíčku s pětkou a nulou na dortu také sfoukla. Pojďte se inspirovat.
Julia Roberts, 51 let
Kráska s širokým úsměvem, dlouhé štíhlé nohy, hubená. A po padesátce se nic nezměnilo. Jaké má štěstí. Její styl není nijak složitý, spíše minimalistický. Má ráda objemnější kabáty, svetry a úzké kalhoty. Sluší jí i pánský styl – sako a kalhoty různých šířek. Oblíbené má ty široké. Barvám moc neholduje. Když už šaty, tak ty ke kolenům v reklamě, ale v osobním životě spíš maxi šaty.

Sarah Jessica Parker, 53 let
Přes padesátku se přehoupla před pár lety, ale ze své vášně k módě neubrala. Jste-li jako ona, máte ráda módu a s padesátkou jste rozhodně neuklidila do skříně podpatky, vypasované sukně, barvy, krátké bundičky, ona pro vás může být inspirací. Noste delší kabáty a pod ně šaty a sukně a rozhodně podpatky. Nebojte se klobouků, roztrhaných džín, které ohrňte, tenisek. Její vizitka – odhaluje kotníky a spodní část lýtek a kabát s přepásáním.

Sandra Bullock, 54 let
U Sandry moc ženského stylu nehledejte, má ráda pohodlí a kalhoty. Doplňuje je volnějším tričkem či halenkou. V sukni jí moc neuvidíte, ani v podpatcích, možná jen na filmovém plátně. Klasické sako, džíny a triko a kolem krku šálku či šátek, to jí postačí.

Michele Obama, 55 let
Ani přes své plnější tvary a věk přes padesátku se tato bývalá první dáma módy nebojí. Má ráda pouzdrové šaty, ale i šaty obecně. Sukně též ráda nosí ať jsou přiléhavé či do A. Oblíbené má kardigany, které nosí rozepnuté či jen na jeden knoflíček. Kalhoty zas tolik nenosí, případně pak širší splývavé. Rozhodně se nebojí barev a výraznějších náhrdelníků. Odhaluje ramena i ruce. Chcete-li také, nezapomeňte je trochu posílit.

Sharon Stone, 60 let
Tato filmová kráska dekádu padesátky uzavřela a vstupuje do let s šestkou na začátku, ale rozhodně byste jí to netipovaly. A nevzdala se podpatků ani sukní. Na módní výstřelky si nepotrpí, ani na divoké barevné kreace. Vystačí si s černou a bílou, bílou má moc ráda a kombinuje kalhoty, trika, halenky a saka. Ale když vyjde do společnosti, rozhodně nezapomene na výrazný výstřih. Což vy můžete také.
 
foto: Pinterest.com/ street style; Shutterstock; archiv Petra K.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account