Baví vás moderní technologie? Rádi experimentujete s moderním světem? Chcete od své kosmetiky něco extra navíc? Pak zbystřete! Hi-tech svět kosmetické krásy za posledních pár let doslova explodoval novými technologiemi, produkty i vynálezy, které snadno mohou vylepšit účinnost vašich krémů, sér nebo peelingů až o 100%. Jaké nejnovější trendy v oblasti moderních technologií ve světě krásy? Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější produkty!

LED světelná terapie

LED světelná terapie je dlouhodobě oblíbeným estetickým pomocníkem mnoha světových celebrit. Na trhu existuje řada speciálních LED masek, které nabízí několik možností ošetření pleti: červené LED diody pronikají do pokožky a stimulují produkci kolagenu, modré LED světla zase zabíjejí bakterie způsobující akné a v kombinaci obou najednou navíc i vyhladí jemné linky a vrásky. Navíc celá procedura většinou zabere pár minut z pohodlí vašeho gauče nebo koupelny. 

Obličejová maska, Dennis Gross Skincare

Vyhlazovač vrásek

Díky elektro-magnetické energii a působení iontů umožňuje pronikání kosmetických přípravků hluboko do kožní tkáně – do hloubky až 5 milimetrů. Zároveň aktivuje kožní buňky, okamžitě prokrvuje okolí očí a vypíná pleť. Podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, zlepšuje proudění lymfy a napomáhá tak eliminovat projevy oteklé tváře a očí.Modré a červené LED záření dokáže účinně pronikat hluboko do pokožky a jeho denní užívání může také efektivně zvýšit elasticitu pokožky a zredukovat pigmentaci v očním okolí.

Wrinkle Eraser, Envy Therapy


Tónující obličejový přístroj

Chytré zařízení, které zpevňuje pleť jako náročný workout. To je tónující obličejový přístroj FOREO Bear Fuchsia, které využívá 5 intenzit mikroproudové technologie a T-Sonic pulzaci pro efekt vypnutí, tónování a zvýraznění kontur obličeje. Napomáhá k redukci vrásek a zároveň pečuje o pleť v oblasti brady, tváře, krku i čela. Při pravidelném používání přináší FOREO Bear viditelné a dlouhodobé výsledky, snadno se dobíjí a skvěle se hodí pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Při jeho použití nezapomeňte aplikovat vodivé FOREO sérum, které zaručuje bezpečnost a maximální výsledky.

Tónující obličejový přístroj, Foreo Bear

Čistící kartáček na pleť

Krásná pleť je čistá pleť. Převezměte kontrolu nad budoucností své pleti a zařaďte do svého pečujícího rituálu čisticí sonický kartáček Clarisonic Mia Smart 3 v 1. S jediným přístrojem, který se přizpůsobí přímo potřebám vaší pleti, poznáte nekonečné výhody. Kartáček Clarisonic Mia Smart vaši pleť hloubkově, ale šetrně čistí, dokonale ji zbavuje make-upu a při pravidelném používání navíc snižuje viditelnost pórů. Přídavné speciální hlavice navíc pomůžou se zpevněním obličejových kontur, masáží očního okolí a zbavení známek únavy nebo s nanesením make-upu metodou airbrush během pouhé minuty.

Čistící kartáček, Clarisonic Mia Smart

Ultrazvuková špachtle

3-in-1 Ultrasonic Therapy je kosmetická pomůcka určená pro domácí použití, která funguje na principu působení ultrazvukových vln na pokožku. Vybrat si můžete ze tří režimových nastavení, které mají efekt účinného domácího ošetření pokožky a posilují tak rutinní péči o pleť. Kosmetický přístroj je určen k ošetření v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Napomáhá k čištění póru, odstranění odumřelých kožních buněk a bakterií, hloubkově penetruje pokožku a vypíná ochablé kontury obličeje.

Ultrazvuková špachtle, 3-in-1 Ultrasonic Therapy, Envy Therapy

Foto: Shutterstock, archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account