Jako vyměníte letní obuv za podzimní, krátké bundičky za kabáty, nezapomeňte pozměnit  šperky. Těchto pět letošních trendů se nejlépe kombinuje se základy šatníku. Budou se vám líbit. Nasaďte náušnice, náhrdelníky a prsteny.
Perlové náušnice
Perly prošly moderní transformací a letos je to všechno o perlových náušnicích. Takže máte-li ve šperkovnici tento typ náušnic, jen s nimi na ucho. Chcete-li být ještě víc šik, vsaďte na barokní perly a atypické tvary. Vlasy zastrčte za ucho, spleťte je nebo rovnou do drdolu. Ke klasice klasika, takže oblékněte bílou košili, černý kabát, jednobarevný vršek, rolák… Vlastně cokoliv.

Řetízkový náhrdelník
Celebrity, fashion blogerky, všichny jsou naprosto posedlé řetízkovými náhrdelníky. Na podzim se tak stávají skvělým doplňkem k výrazným oděvům a minimalistickým šatům, na nichž vynikne jejich lesk. Nechte ho blyštit ve véčkovém výstřihu, ale i na přiléhavém roláku.

Robusní zlaté náušnice
V kurzu byly už malé zlaté kapky i velké zlaté kruhy. Ale zlatou střední cestou je střed. Plné, kulaté, zlaté se nejlépe hodí k jednoduchému svetru a kalhotám. Kdo chce přiostřit, může si k nim natáhnout kožené černé kalhoty. Shrnuto: kombinace s jednoduchým a klasický outfitem vede.

Vrstvené náhrdelníky
Vrstvení nejen v oblečení, ale i ve špercích. Přívěsky ve tvaru starožitných mincí, se jmény, geometrické tvary, čím větší kontrast, tím lépe. Nezapomeňte vrstvit v různých délkách. Perfektním podkladem bude jakýkoliv váš oblíbený blejzr, jednobarevné svetry, černá a bílá trička.

Robusní prsteny
Prsteny jsou pro ženy nejosobnější, dotýkají se totiž nejvíce kůže. Takže i když budete zachumlaná až po uši, stále je ucítíte. Letos navlékněte masivní bublinkové prsteny, vrstvěte je do páru a nevyhýbejte se ani sochařským tvarům. Velmi dobře působí jako součást elegantních outfitů a klidně k němu obujte i vysoké kozačky. Až budete usrkávat horký čaj, budete zářit.

Foto: pinterest.com/street style, archiv firem; shutterstock.com

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account