Poslední z šestice žen, které svou tváří a životním příběhem podpořily a inspirovaly náš Den, kdy se budu mít ráda, je Alica Szabó. Krásná, silná žena, která si po padesátce uvědomila, že chce nadále být v dobré kondici a založila proto projekt osobní změny Můj (k)Rok, kterým pomáhá a inspiruje i ostatní ženy.

“Den, kdy se budu mít ráda” proběhne již tento měsíc a to 20. 1. 2018 v Atriu Flora (účast zdarma) přijďte si ho užít třeba i na workshopu s Alicí! *heart*

Alica bude jeho součástí se svým inspirativním workshopem na téma, jak být i po čtyřicítce krásná, šťastná a v kondici  *enzo*

POTVRĎTE ÚČAST NA FB UDÁLOSTI A MÁTE OD NÁS DÁREČEK V KAPSE *heart*

Poprala se závažným onemocněním, našla odvahu změnit svůj život od základů a dnes se vedle klasické medicíny, kterou vystudovala, věnuje především té alternativní, která pomohla v léčbě i jí samotné. Pochopila, že neexistuje svoboda bez zodpovědnosti, rodina bez lásky a zdraví bez vlastní iniciativy. Díky tomu všemu ve 45 letech porodila vytouženého syna a užívá si vysněnou rodinu. Ví, že k životu patří i těžší a smutnější okamžiky, aby nás něčemu naučily a posunuly dál. Důležité je, aby byly vyvážené těmi radostnými a krásnými.
„Umění žít a užívat si života je jednoduché: rovnováha.“

Co pro vás znamená zdraví? 
Zdraví je podle mne rovnováha. Mezi hlavou, která tělu naslouchá a určuje směr a tělem, které nám slouží a poslouchá. Trvalo mi mnoho let, než jsem to coby lékařka, odchovaná klasickou “západní” medicínou pochopila a přijala.
Co se muselo přihodit, abyste si jeho hodnotu opravdu uvědomila?
Studovala jsem medicínu, kde jsem se naučila chápat, popsat a léčit tělo, respektive příznaky nemocí především těla. Musela jsem vážně onemocnět, abych pochopila, že bez toho, abych do léčebného procesu zapojila hlavu, tedy mysl, to nepůjde. 
Když se ohlédnete, co byste nyní ve svém životě udělala jinak?
Šla bych do toho znovu a ráda.  Vše mělo smysl a vše bylo v konečném důsledku s pozitivní dopadem, i když někdy trvalo, než jsem jej skrze slzy a bolest dokázala vidět. Dokonce i rozvod se v konečném důsledku ukázal jako šťastná volba, bez něj bych dnes neměla krásnou a vytouženou rodinu.
Možná bych si víc povídala s maminkou, než umřela. Víckrát bych jí řekla, jak moc jí miluji. Méně bych se snažila podávat “výkony”, zejména v práci a více bych se zabývala přítomným okamžikem. A brala bych se méně vážně 🙂
Co pro vás znamená krása?
Stav mysli. Harmonie. Světlo, které proniká zevnitř ven. Energie, v jejíž přítomnosti nám je krásně. Znám mnoho krásných lidí, kteří by nikdy nevyhráli soutěž krásy. A mnoho na povrchu nádherných, avšak prázdných nádob.
Jaká alternativní metoda Vám v životě nejvíce pomohla?
Detox podle prof. Gersona, homeopatie na úrovni těla. Pokora a oproštění se od lpění na úrovni mysli. 
Máte sama sebe ráda? 
Už je to lepší 🙂 K bezpodmínečné lásce jsem zatím nedošla, ale trvale na tom pracuji. 
 

Čtěte také pravidelnou rubriku s Alicí Můj (k)Rok! 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account