Říjen je po celém světě měsícem projekty proti rakovině prsu a podpory žen s touto nemocí. Podpořte je i vy! V rámci akce Brno narůžovo se můžete zúčastnit putovní výstavy s tematikou prevence rakoviny prsu, která startuji již v úterý 12. 10. 2021 na Piazettě před Janáčkovým divadlem v Brně.

Odborným partnerem akce je Masarykův onkologický ústav. Po celou dobu akce bude možné využít odborné poradenství a diagnostiku například měření kvality kůže a kožní bariéry, riziko melanomu, měření složení těla, oxidu uhelnatého ve výdechu, měření fyzické zdatnosti, poradenství v prevenci onkologických onemocnění, výživové poradenství, poradenství v prevenci onkologických onemocnění. 

Program kampaně – odborné poradenství a diagnostika:

*enzo* Měření kvality kůže a kožní bariéry, riziko melanomu

*enzo* Měření složení těla, oxidu uhelnatého ve výdechu

*enzo* Měření fyzické zdatnosti

*enzo* Poradenství v prevenci onkologických onemocnění

*enzo* Výživové poradenství

*enzo* Poradenství v prevenci onkologických onemocnění

Od 16:30 se uskuteční Běh MOÚ a cílem běhu je snížení strachu z tzv. bílých plášťů a zvýšení povědomí o důležitosti prevence. Jde o štafetový běh pro dvoučlenné týmy (na každého běžce připadají 2 okruhy vytyčené trasy, tzn. cca 2 km) parkem Osvobození, který je u Janáčkova divadla.

Celým odpolednem nás provede písničkář Pavel Helan. Vystoupí také kouzelník Michal Ondřej a jeho magie se symbolicky růžovými balónky. Program zakončí osvětlená fontána.

 

Foto: Shutterstock, archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account