Slavná topmodelka je těhotná! Se svým manželem Joshuou Kushnerem, kterého si kráska vzala v říjnu 2018 při nádherném soukromém obřadu, se na miminko těší v roce 2021. Informaci přinesl magazín People.

Karlie a Joshua se vzali při intimním obřadu v severní části státu New York před osmdesáti hosty. Nevěsta měla na sobě nádherné šaty z dílny francouzského módního domu Dior. Šaty z jemné krajky a výstřihem do širokého véčka doplnila pouze jemnými náušnicemi a hladce sčesanými vlasy se závojem. Sňatek přišel jen pár měsíců poté, co na sociálních sítích oznámili své zasnoubení. 

„Miluji tě více než slova mohou vyjádřit,“ napsala tehdy Karlie na svůj Instagram „Jsi můj nejlepší přítel a spřízněná duše. Nemůžu se dočkat, až spolu budeme navždy. Ano, miliónkrát znovu.“

Americká modelka a podnikatelka se profesionálnímu modelingu věnuje již od svých třinácti let a mezi světovou špičku se prosadila jako andílek na módních přehlídkách Victoria’s Secret. Její 185 cm vysoká postava a perfektní proporce ji k modelingové kariéře doslova předurčily. První přehlídku, které se zúčastnila byla pro amerického módního návrháře Calvina Kleina. Ještě toho samého roku se objevila na své první titulní stránce s titulkem „Almost Famous“ (Téměř slavná). Tehdy jí bylo šestnáct let a dnes má na kontě přes stovku odchozených přehlídek pro nejznámější světové návrháře. Mimo to je také úspěšnou podnikatelkou, youtuberkou a influencerkou.

Karlie sňatkem konvertovala k judaismu a až teprve tehdy ji Kushnerova rodina přijala. Do té doby jeho rodina vztah vůbec neschvalovala, protože jim vadilo, že Karlie není židovské víry a navíc je modelkou, která často předvádí spodní prádlo. 

Foto: Shutterstock, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account