Charlize Theron je jihoafricko-americká herečka, producentka a modelka, známá rolemi v biografickém filmu Zrůda, za který obdržela Oscara a Zlatý glóbus a z filmů Pravidla moštárny, Hancock, Šílený Max: Zběsilá cesta a Rychle a zběsile 8.
Citáty o životě od Charlize Theron
Nejsmělejší činy vždy konají ti, kteří skutečně žijí místo toho, aby snili.
A není to zas tak těžké. Stačí jen myšlenky přetavit na činy. Vždyť co se může stát, když začneme věci skutečně dělat, místo toho abychom si je jen představovaly?
Ničím neopovrhuji víc než lidmi, kteří se snaží být něčím čím nejsou.
Vždycky je to navíc poznat a NIKDY to nefunguje.
Hlavní věcí, kterou jsem se naučila velmi brzy je, že existuje spousta věcí, nad kterými nemá člověk absolutně kontrolu.
Silná vůle a taha na branku je důležitá. Nikdy ale nesmí chybět pokora k tomu, co nemůžeme ovlivnit. Skutečně totiž existují věci, se kterými těžko něco zmůžeme, i když se snažíme sebevíc. Někdy nás překvapí příjemně, někdy nám zase připraví pár bezesných nocí. Ale já věřím tomu že se spravedlivě střídají a tomu, co vzniká, se říká rovnováha.
Nevěřím v „zázračné životy“. Vždycky si musíte něčím projít. Něčím těžkým, co vás ve finále vyveze nahoru.
Někdy se prostě vyplatí věřit tomu, že cesty života jsou sice, mírně řečeno, nevyzpytatelné, ale na konci je všechno vždycky správně. Tak, jak to má být. Tak, jak to máme mít zrovna my.
Zdroj fotografie: Pinterest

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account