Balíkový přepravce GLS podpoří ženy podnikatelky v začátcích či rozvoji jejich byznysu. V rámci grantového programu Podnikavá žena, který od roku 2014 pořádá společnost Ženy s.r.o. ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), letos vznikla speciální kategorie eŽena roku určená pro podnikatelky v oblasti e-commerce. Tři nejlepší podnikatelské příběhy v této skupině získají poukaz v hodnotě 15 tisíc Kč na službu e-Balík Profi, která umožňuje platby přepravy pomocí kreditů, které jsou základem ojedinělého slevového systému.
Stále více žen si místo zaměstnání volí vlastní podnikání, které jim zaručuje vysokou míru nezávislosti v rozhodování i časovou flexibilitu. Grantový program Podnikavá žena se letos koná již po šesté a jeho cílem je finančně podpořit ženy v jejich podnikání, sdílet s nimi své zkušenosti, a případně také poskytnout potřebné poradenství. „V Česku podniká čím dál více žen. Za rok 2018 jich přibylo více než 10 tisíc a my jsme velice rádi, že jsme byli mezi prvními, kdo těmto ženám poskytl pomoc a podporu. V letošním roce jsme soutěž rozšířili o novou kategorii eŽena, takže budeme mít možnost ocenit více přihlášených projektů než v předešlých ročnících,“ říká Eva Čejková Vašková, spoluzakladatelka projektu a jednatelka Ženy s.r.o.
Letos se rozhodla do projektu zapojit i balíková přepravní společnost GLS, která slaví 15 let přítomnosti v České republice. Nová kategorie eŽena roku je určena pro ženy podnikající v e-commerce. V září bude z přihlášených projektů pomocí online hlasování vybráno 10 finalistek, z nichž porota následně zvolí tři vítězky, které obdrží poukaz na přepravu balíků v hodnotě 15 tisíc Kč. „Chceme těmto podnikavým ženám poskytnout rychlý a jednoduchý přístup nejen k naší české, ale i celoevropské přepravní síti, a podpořit tím začátek jejich podnikání nebo rozvoj toho stávajícího. Služba e-Balík Profi umožňuje mimo jiné i platbu kreditem, přinášejícím výhodu zejména pro drobné podnikatele, kteří mohou na zasílání balíků výrazně ušetřit,“ říká Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika.
„Digitalizace hýbe světem a jsem ráda, že jsme měli možnost připravit naše podnikatele už v rámci loňského hlavního projektu Roku digitálního podnikání 2019. V letošním navazujícím projektu Roku malého podnikání 2020 se zaměřujeme právě na OSVČ a firmy do 50 zaměstnanců. Zde ženy podnikatelky neodmyslitelně patří a jsou zároveň hybnou silou pro celou spolupráci. Těšíme se, až ty nejlepší představíme a slavnostně oceníme na galavečeru Dne podnikatelů ČR, který se uskuteční na přelomu října a listopadu 2020,“ uvádí členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR Eva Svobodová.
K účasti v soutěži podnikatelky vybízí také Pavlína Ascher Marjaková, která provozuje úspěšný a zavedený e-shop se svou značkou M.ASCH – Be original. „Osobně soutěž Podnikavá žena velmi oceňuji, protože jakákoliv podpora podnikatelek může být velmi cenná a motivační při startu či dalším rozvoji podnikání,“ říká Pavlína Ascher Marjaková. „Před několika lety jsem stála před mnoha překážkami, přičemž jednou z nich byla například přeprava balíků. Věřím, že v letošním roce podnikatelky ocení novou kategorii eŽena roku, která vítězkám poskytne spolehlivé a profesionální služby pro přepravu balíků,“ doplňuje Ascher Marjaková.
Veškeré informace ke grantovému programu Podnikavá žena roku 2020 včetně registrace naleznete ZDE.

GLS v České republice a skupina GLS
GLS Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností General Logistics Systems B.V. (s centrálou v Amsterdamu). GLS zajišťuje spolehlivé, vysoce kvalitní služby přepravy balíků pro více než 270 000 zákazníků doplněné logistickými a expresními službami. „Lídr kvality v balíkové přepravě”, to je hlavní motto GLS. Prostřednictvím vlastních a partnerských společností skupina GLS provozuje síť pokrývající 45 zemí. Díky propracované pozemní síti je GLS jedním z předních poskytovatelů balíkové přepravy v Evropě. GLS působí také v Kanadě a na západním pobřeží USA.
GLS má k dispozici více než 70 centrálních a regionálních třídicích středisek a více než 1 400 dep. GLS čítá na 19 000 zaměstnanců, na silnicích 30 000 doručovacích vozidel a více než 3 500 dálkových nákladních vozidel v barvách GLS. Ve finančním roce 2018/19 GLS dosáhla obratu 3,3 miliardy eur a přepravila 634 milionů balíků.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account