Můj pětiletý syn začal hrát fotbal. Nebo bych spíš měla napsat, že se do něj naprosto zbláznil. Kopeme ráno, dopoledne i odpoledne. A to poctivě celá rodina včetně mého muže, mě a samozřejmě i babičky. Problém nastává ve chvíli, kdy definice „hraní fotbalu“ našeho syna Bena je spíše válení se po trávě než samotné běhání za míčem. Tak jako tak je to pro nás všechny velká zábava. Pro mě samozřejmě menší, když 3x denně namáčím oblečení se špinavými koleny a lokty od trávy. Proto, když přišla možnost otestovat produkty značky Feel Eco Baby, nadskočila jsem, s nadsázkou řečeno, metr a půl vysoko do stropu. Jedním z nich byl totiž odstraňovač skvrn, jenž je šetrný k životnímu prostředí i ke zdraví. Dalšími dvěma pak produkty do koupele, a to hypoalergenní vlasový šampon a hypoalergenní sprchový gel.

Moje první dojmy z odstraňovače skvrn Feel Eco Baby

Ekologicky šetrný tekutý odstraňovač skvrn Baby je vhodný na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou. Navíc jeho efekt je účinný nejen na odstraňování skvrn právě od trávy nebo bláta, ale zároveň také od potravin nebo kosmetiky. 

Já jsem velice ocenila jeho obal s praktickým rozprašovačem pro přímou aplikaci na skvrny a i to, že neobsahuje parfémy, alergeny a konzervanty. Stačí ho jen aplikovat v dostatečném množství několika stisky rozprašovačem na skvrnu a blízké okolí. Já jsem pro extra odolné skvrny ještě oblečení kartáčkem napěnila z obou stran a nechala působit. Poté jsem vše hodila do pračky a dala běžným způsobem vyprat. Výsledek mě nadchnul hned při prvním použití, kdy jsem přípravek Feel Eco Baby na skvrny použila na Benovy tepláky, které jsem už předtím dvakrát neúspěšně prala a smířila se s tím, že jsou tak akorát na vyhození. Omyl! Tyto tepláky dnes nosí můj syn stále znovu a znovu a po skvrnách není ani památka. 

Moje první dojmy z hypoalergenního vlasového šamponu Feel Eco Baby 

Jemný vlasový šampon je určený pro šetrné mytí delších dětských vlasů od batolecího věku. Já osobně jsem vždy vybírala péči o pleť či vlasy velice citlivě a pozorně. Na tomto přípravku mě už od prvního momentu zaujalo, že ošetřuje pokožku komplexem hydratačních a zklidňujících látek, které brání jejímu vysoušení. Navíc jeho složení obsahuje snadno rozložitelné PEG-free složky.

Šampon testujeme se synem už přes měsíc a oběma nám naprosto vyhovuje. Většinou synovi myji vlásky dvakrát po sobě a vždy použiji dávku většího oříšku, která je pro umytí naprosto dostatečná. Šampon krásně pění a snadno se oplachuje. Navíc i při kontaktu s očičky neštípe, což bylo hlavním kritériem mého syna. 

Moje první dojmy z hypoalergenního sprchového gelu Feel Eco Baby

Sprchový a koupelový gel Feel Eco Baby je určen pro mytí jemné dětské pokožky a kratších vlásků pro děti od pozdějšího kojeneckého věku, kdy je kožní ochranná funkce z velké části vyvinuta a děti ocení pěnivý zážitek z koupele bez pocitu vysušení po koupeli. Přírodní složení obsahuje pouze snadno rozložitelné PEG-free a sulfate-free mycí složky. Navíc hypoalergenní test bezpečnosti HRIPT (Human Repeat Insult Patch Test) zaručuje vhodnost použití i pro ekzematiky, alergiky a osoby s citlivou pokožkou. 

Z mycího gelu byl můj syn naprosto nadšený a to hlavně proto, že opravdu krásně pění. Čas od času jsme ho použili i jako pěnu do koupele a dočkali jsme se skvělého efektu. Stačí ho nanést na pleť opravdu malé množství a rychlými pohyby vytvořit bohatou pěnu. Po umytí stačí opláchnout vodou. Přesto po osušení zůstává pokožka ošetřena tenkým filmem obsahujícím vitamin E, hydratační faktor a panthenol. 

Výsledek

Sečteno podtrženo všechny tři produkty prošly velkým testem celé naší rodiny a hlavně mého pětiletého syna Bena, pro kterého jsou určeny. Nenašli jsme naprosto nic, co bychom jim vytkli, anebo co by nám nevyhovovalo. Rozhodně se k jejich nákupu vrátíme, protože když člověk najde v péči o dítě něco, co vyhovuje, je dobré se toho držet. 

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account