Novoluní o nových začátcích? A protože je srpen pěkně ostrý co se týče událostí astrologických, vezme si na to druhé přelomové období, týkající se zatmění Slunce i novoluní ve Lvu karty co nejjemnější. Mezi ty lze zařadit určitě nové dílo Doreen Virtue a Radleighe Valentina, Tarot andělů strážných. Podíváme se společně na výklad na období kolem 22. srpna.
Z hlediska astrologie i uplynulého času už máme za sebou období velice obtížné, ve kterém se nám ve zvýšené míře mohlo v životě projevovat to, co je nepříjemné, co bychom měli opustit, nepohodlí, snad i zdravotní problémy psychosomatického rázu, mohly se vracet sny, vzpomínky, zátěž minulosti – každému kam mu to padne. V nejvýraznějších případech to jsou šokové situace ohledně vztahů, práce a náhlých rozchodů, rozpadů nebo naopak rozvolnění vztahů, které už dávno rozvolněny být měly. Uf – je to za námi?
Pak by druhá polovina období od zatmění (Měsíce 7. srpna) a do tohoto slunečního zatmění, měla být o poznání klidnější a už směřující ke změnám. Komu se mělo ulevit, tomu se uleví… kdo si ještě potřebuje dočistit to, co není úplně čisté a připravené na nové cesty, u toho ještě mohou pokračovat nepříjemnosti.
Vyplatí se zatočit se svými zlozvyky, závislostmi, sebelítostí, pobýváním v pozici oběti životních okolností, a naopak přitlačit na péči o své zdraví, vzdělání, práci, zapracovat na vztazích, rozmyslet se, s kým opravdu chceme být a jak chceme trávit svůj život… a už se pomalu dostáváme k období poslední třetiny měsíce srpna. Co tedy bude ovlivňovat naše duše kolem 22. srpna při novoluní a zatmění Slunce?
Pětka činů
Andělé chtějí, abyste věděli, že váš současný obtížný úkol vás nutí k tomu, abyste byli asertivní a sebevědomí. Buďte ochotni postavit se sami za sebe a obhájit své postavení! Máte právo oprostit se od lidí, kteří do vašeho života vnášejí dramatické situace.
Duchovní učitel
Prospívá vám čas trávený o samotě. Využijte těchto okamžiků samoty k tomu, abyste se soustředili na lásku a způsoby, jak ji sdílet s druhými. Vyzařujte své vnitřní světlo a buďte jim příkladem. Jestliže cítíte, že je váš život právě teď nenaplněný, vyhledejte duchovního učitele.
Tvořivost a hojnost
Moji milí, vyzýváme vás k činům! Jste připraveni dosáhnout velkých věcí a stát se tím, kým skutečně jste. Nyní je ideální doba rozvíjet kreativitu, začít milovaný projekt nebo se stát rodičem. Jděte za svou vášní, aby se vám hojnost a prosperita mohla zhmotnit.
Nescházejte z cesty – dalo by se říct
Jak vidíte z poselství, která jsou na kartách, vidíte, že stále ještě mohou doznívat vlivy minulosti a to, že tyto situace, které se nechtějí pustit, mohou být až agresivní a dramatické a nebudou se chtít dát. Nebudou to chtít vzdát. Ale pokud se od nich oprostíte, strávíte čas usebráni v sobě a budete si zcela jisti, jaké mají být vaše další činy – můžete tuto dobu velmi dobře využít. Dá se říci, že to, co se projevovalo v srpnovém úplňku, se vrátí, ale s tím, že bude zřejmé, kudy se dát. To při úplňku ještě mohlo být zamlženo. Nyní je to jasné. Jsme připraveni na startovní čáře!
O kartách Tarot Andělů strážných: Po vydání Andělských tarotových karet, které sklidily obrovský úspěch, zjistila Doreen Virtue, že se i nadále mnoho lidí tarotu bojí. Proto společně s Radleighem Valentinem vytvořila tento tarotový komplet pro vysoce citlivé vykladače, kteří touží po přesných a detailních odpovědích tarotu v doprovodu jemných slov a obrazů. Výsledkem je 78 nejsladších tarotových karet na světě, které vám nabízejí bezpečný a spolehlivý způsob, jak získávat jasná, srozumitelná a konejšivá poselství pro sebe a své blízké.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, 2017, www.synergiepublishng.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account