*heart**heart**heart**heart**heart*nské bohyně oplývají něhou, moudrostí a láskou. Proč je tedy nevyužít pro malý inspirující výklad na období kolem 14. února 2018? Celý tento čas máme zároveň poznamenaný čtvrtečním novoluním, které přináší řád a nové začátky, snad i celý ten láskový čas bude i díky astrologickým vlivům hodně praktický a budeme chtít mít všechno jasné a průhledné.
Co k tomu poví tyto kartičky od Doreen Virtue?
Vesta
Lakšmí
Zelená Tara
První karta mluví o domově, o zlepšování situace ve vašem zázemí, domově, harmonii, případně i stěhování a příjemných změn, které vedou k útulnější situaci ve vašem životě. Nabádá k drobným změnám, které jdou od srdce a působí vřelé emoce a mění domov k lepšímu.
Druhá karta je o skvělé budoucnosti, o schopnosti překonat strach a udělat první krok, přestaňte si dělat starosti a směle se dejte do práce, ať už jde o cokoliv.
Poslední karta je o pověření ostatních k činnosti, požádání o pomoc, komunikaci, o potřebě mít nějaký čas i pro sebe a delegovat nějaké zatěžující úkoly i na ostatní. „Rozhodnutí je totiž ta nejkratší cesta k vítězství. Jakmile se jednou rozhodnete, bude vše ostatní následovat…“
*heart*Takže co si z toho vezmeme?*heart*
V tento čas vezměte všechno, co máte, co chcete – a jděte s tím do světa. Projevte to, jak si představujete budoucnost, udělejte první kroky.
Výborná doba pro komunikaci s tím druhým, kdy už jeden před druhým nemusíte nic skrývat.
Zvýrazněné téma domova a vědomí budoucnosti pak přitlačí tam, kde se jeden druhém v tomto směru vyhýbá, takže tam může dojít k roztržce, protože jeden chce svobodu a druhý chce závazek, například. Ale na druhou stranu, kde je ta oboustranná vůle na svém vztahu pracovat, mohou být tyto dny vzácně láskyplné a prakticky založené.
A rozhodnutí jako hlavní téma. Rozhodněte se – nebo jen řekněte, co potřebujete – a jasně uvidíte, kdo vás bude následovat. A kdo ne…
Nezbývá než popřát velkou hromadu štěstí a správných kroků a jasného vidění.
Inspirováno kartami Doreen Virtue: Poselství Bohyní, Synergie, 2017

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account