Vesmír mi dává odpovědi

Musím se s vámi podělit o to, co se mi v posledních dnech děje a jak rychle mi Vesmír dává odpovědi. Dva příklady ze všech. Včera moje kamarádka a psycholožka nasdílela zajímavý dokument o menstruaci a ženství, který jsem shlédla, něco si z něj odnesla a utvrdila se ve své vlastní filozofii – jak vnímám své ženství, jak s ním vědomě pracuji apod. Cítila jsem, že kráčím správným směrem.

Ženy jsou propojeny
Když už jsem byla nalezená na tu svoji vlnu ženství, z čista jasna ke mně přišel článek o volné menstruaci. Což pro mě bylo úplně nové poznání, díky článku jsem si rozšířila obzory a také mi přišel určitý AHA moment. Večer jsem pak kontrolovala emaily a přišel mi email od Alice, kde zmiňuje článek o volné menstruaci 🙂 Měla jsem až husí kůži z toho, jak si ty informace, které v danou chvíli potřebuji, přitahuji a jak jsme vzájemně všechny propojené 🙂

Správné informace si nás najdou
A ono to pokračuje. Jsem z toho úplně nadšená. 🙂 Včera jsme měli se skupinou z kurzu sraz a bavila jsem se tam „se spolužačkou“, která tlumočí a učí na gymnáziu němčinu. Zároveň podniká v businessu typu multilevelového marketingu, kde také pravidelně tlumočí. Pozvala mě, ať se přijdu podívat na některou z jejich akcí.

Rozhodně nemám v plánu vstupovat do některé z firem s tímto systémem, každopádně jsem byla zvědavá na německy hovořící lidi, kteří v té firmě přednáší. A jelikož jsou jazyky a zejména němčina a francouzština mojí srdcovou záležitostí, jistě víte proč. 🙂 Takže jsem jí řekla, že někdy velice ráda zajdu, poslechnu si němčinu a rozšířím si obzory o nové mediální platformě vstupující na český trh.
No a dnes večer si čtu příspěvek své poradkyně Renaty, která sdílela zkušenost své klientky, která této společnosti věřila, ale měla s ní velice špatnou zkušenost. No a aby se o ní mohla podělit i s ostatními a varovat je, celá tato záležitost byla v pořadu Očima Josefa Klímy.
Určitě tu nebudu rozebírat, zda MLM společnosti ano nebo ne, ani to, zda si klientka mé poradkyně za svoji zkušenost mohla sama, atd. Ale jenom se s vámi chci podělit o to, jak ten zákon přitažlivosti funguje, jak dostávám znamení a jak ke mně vše přichází v tu správnou chvíli a úplně perfektním načasování. Děkuji za to. 🙂

Přitahuji si i ty správné lidi
No a závěrem se chci ještě podělit o to, že mi do života chodí nejenom ty správné informace, ale také lidi. Před měsícem jsem do svého vzdělávacího centra přijala novou lektorku francouzštiny Petru. Začaly jsme se spolu pravidelně stýkat a musím říct, že je úžasná. 🙂 Už brzy s ní bude také rozhovor.
Opravdu je to přímo má spřízněná duše. Rozumíme si v takových rovinách, o kterých mluvím pouze se svým partnerem a cca 3 nejbližšími přáteli. Dokonce jsme se společně rozhodly, že vymyslíme i nějakou zajímavou spolupráci a budeme naše vědění předávat dál. Takže Vesmíre, děkuji ti za vše a za všechny, které mi posíláš na cestu. 🙂

Zdroj foto:Pixabay.com

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account