Co se děje na ženských kruzích? Opravdu jsou pro muže nebezpečné?
Mohu mluvit pouze sama za sebe, za kruhy, které jsem vedla, za ty, kde jsem mohla být přítomna. Podstatou těchto kruhů je úcta k lásce a jejímu posvátnému zázraku. Když se spojí mužská a ženská energie tvoří spolu celistvost, lásku a naplnění. Jsme přeci nejšťastnější, když cítíme lásku, podporu a propojení.
Ženský kruh je a měl by být ve své podstatě prostorem, kdy já se mohu více otevřít ve své ženské zranitelnosti mezi ženami, které mne neposuzují a podporují. Tady si mohu  poléčit svoje bolesti, zamrzlinky a traumata tak, abych mohla více zářit, nadechnout se. A moci se vrátit domů ke svému muži, který třeba v tu samou dobu mohl být ve svém mužském kruhu. Vracíme se k sobě více celiství a usazení ve své polaritě a můžeme tak cítit větší, vitálnější a hutnější lásku.
Ženy se často vrací z kruhů odpočinuté, nabité a cítí se více propojené se svým mužem a to přináší více harmonie do jejich vztahu
Sesterství je jako zrcadlo, ve kterém se uvidíš taková, jaká jsi. Ukazuje Ti tvoje štěstí, úspěchy, ale i tvé stíny, se kterými můžeš pracovat.

 

Chceš ve svém životě zažívat

LÁSKYPLNÉ VZTAHY SE ŽENAMI?

Chceš cítit více RADOSTI A NAPLNĚNÍ?

Chceš zažít sílu PODPORUJÍCÍHO ŽENSKÉHO KRUHU?

A nevíš, jak na to? Tady je můj on-line program, který ti na této cestě pomůže : https://cestaextaze.cz/sesterstvi/

Aktuálně vzhledem k omezení jsme se rozhodly vytvořit ONLINE podpůrný ženský kruh plný sdílení, podpory, ženských témat a inspirace. ECSTATIC CLUB. 


Pokud Vás zajímá ženská spiritualita více do hloubky můžete se zúčastnit výcviku novodobých kněžek (ceremonialistek ).
Tak, jak si ženy vytvářejí nové místo a novou roli ve společnosti, vzrůstá důležitost ryze ženské spirituální cesty. Znovu se objevuje archetypální role kněžky:
– ženy, která ctí posvátnost života, posvátnost těla, posvátnost lásky a sexuality,
– ženy, která kráčí ve své síle a ztělesňuje posvátné ženství,
– ženy, která inspiruje ostatní.
A pokud se chcete naučit více propojit s živly a pracovat s nimi ve svém životě můžete se to naučit zde na cestě kněžky živlů.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account