…„Vždycky mě zajímalo, proč se někomu daří a jinému ne. Ale to, co člověk dělá, proč to dělá a jestli je v životě spokojený, tak o tom všem se rozhoduje ve věku, kdy nám bylo méně než šest let. V té době se totiž v hlavě tvoří plán, co udělám se svým životem, je to náš ,životní scénář‘. A k tomu, aby plán dobře vyšel, potřebujeme hlavně něžnou náruč mámy. Taky pevného a spolehlivého tátu. Ale na prvním místě mámu, tvrdí…”
 
Dovolím si sdílet další článek od Marka Hermana, protože úplně zapadá a zdůrazňuje význam a potřebu mé víkendové akce, která je věnovaná setkání a léčení našeho vnitřního dítěte.
 
Jestli v nejranějším dětství nebyly uspokojeny vaše potřeby, a to jak fyzické tak i emoční, nebyly položeny základy zdravého sebevědomí, sebelásky, důvěry sama sobě, ale i druhým – pak v současném životě pořád hledáte v druhých lidech to, co jste nedostali v dětství, ale přesto to nemůžete najít.
 
Dnes ještě nejvýhodnější cena, využijte toho a přihlašte se na víkendový seminář léčení vnitřního dítěte již tento víkend:
 

17. – 18. 11. 2018 Praha

 
Více informací a přihlášku najdete zde<<
 
 
 
Anebo mi napište tady do soukr. zprávy, ozvu se zpátky:-)
 
 
Celý článek od Marka Hermana si přečtěte zde: Vypadá to, že se svět zbláznil 
 
Anna Bartošová

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account