87

*heart**heart**heart**heart**heart*Uděláme si takové nahlédnutí do času kolem 14. února 2018, snad je to i tím vodnářským novoluním, který miluje a přináší prohlédnutí situací, ale i tyhle karty, jemné a láskyplné od Doreen Virtue, Marie, královna andělů, přináší jedním slovem upřímnost. A jaká bude, to už záleží na jednotlivých situacích.
Touha po poctivosti a upřímnosti!
Možná více než jiné roky budeme v tento čas chtít vědět pravdu. To může být milé tam, kde vztahy fungují, ale devastující tam, kde se něco skrývá.  Hlavní kartou je totiž PRAVDA.
U ní se píše:
„Vytáhli jste si tuto kartu, protože některá pravda je skryta. S největší pravděpodobností, vy jste ten, kdo ji sám před sebou skrývá. Jak se doopravdy cítíte ve vaší současné vztahové situaci? Tato karta radí, abyste udělali čestnou „inventuru“ a přiznali si své nejzranitelnější pocity.“
A pak tu máme POCTIVOST, na níž je psáno, že „Pokud jde o tuto situaci, jsem v kontaktu se svými skutečnými pocity.“
No a POŽEHNÁNÍ, to je o vděčnosti. „… Někdy může i přesunutí pozornosti od toho co je špatně na to, co je dobře, pomoci, abyste si všimli nových požehnání, které byly dříve přehlíženy.“
A tak se nám tu vyjevil celý obrázek tohoto svátečního času lásky.
Mám pocit, že i v atmosféře novoluní budeme chtít říci pravdu, budeme ji ochotni vidět, přiznat si ji a diskutovat o ni. Problém může nastat tam, kde je silná vůle něco skrývat nebo jednat nefér. Tím hůř, že instinkt toho druhého partnera většinou bude varovat. Takže dejte v tuhle dobu pozor na to, co cítíte, pokud cítíte něco skrývaného, tak zvažte, jakým způsobem to zpracujete sami v sobě nebo jestli to budete nějak navenek řešit, ale patrně to je něco, co opravdu má potenciál pravdy a nezdá se vám to – prostě to tak je, pokud něco nehraje, tak něco nehraje.
Zároveň je to ale výklad, který dává velkou šanci pro rozhovory, pro řešení, nacházení rovnováhy a smíru a možná je to i mimořádně léčivý čas pro otevírání starých ran ve vztahu, křivd a záležitostí zametených pod koberec.  Pokud si u toho všeho zachováte ten vděk za to, co máte, co jste dokázali, co jste vybudovali, co máte za sebou a zvládli jste, pak je to to nejlepší, co může být.
Ale jedno je jistí – letošní láskyplný čas nebude o romantice ani o prázdných slibech.
Letos nikoho za nos nepovodíte.
Letos neschováte to, co se snažíte skrývat, dobré i zlé…
Letos bude požadovaná pravda, poctivost a chuť být vděční za to kvalitní, co máme…
Použité karty, Marie Královna andělů, 2017, www.synergiepublishing.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account