POSELSTVÍ PRO PROSINEC 2019
Hlavní téma, změny, výzvy, vývoj
Vyberte si balíček, ke kterému budete intuitivně vedeni. Výklad bude kolektivního charakteru, proto vše může a nemusí plně rezonovat s vaší situací. Důležité je vnímat intuitivní vedení, jaká zpráva je zprostředkovávána právě Vám osobně.
1 – dárek
2 – zvoneček
3 – sněžítko
VÝKLAD
Balíček č. 1 – DÁREK
Hlavním tématem prosince bude hledání a pojmenovávání pravdy. S lehkostí se budou situace krystalizovat ve své pravé podobě. Celý prosinec bude o jasnosti, která k vám bude proudit, aby vám pomohla si vyjasnit to, co potřebujete. V průběhu měsíce vás čekají krásné změny, vypadá to i na nějaké usmíření, omluva, romantická nabídka. Pokud budete postaveni k určité změně, bude to pro vás požehnání. Mohlo by se jednat i o pracovní změnu. To ukáže vývoj životů každého z vás. Výzva bude v nalezení vnitřního klidu, možná toto vše bude spojené i s předvánočním shonem, který okolo vás panuje. Vám se podaří se zklidnit, měli byste, protože vás to přivede k určitému zjištění, jak se v životě posunout dále. Krásně nakročíte do nového roku s rozvahou a jasnou vizí pro rok 2020. Celkový vývoj prosincových dnů vás povede k určitému definitivnímu rozhodnutí. Na konci měsíce budete vědět to, na co se dnes ptáte.
Balíček č. 2 – ZVONEČEK
Hlavním tématem prosince pro vás bude změna, o kterou se postará nějaká dobrá zpráva, a vypadá to v oblasti financí. Ale může to být cokoli, co se týká materiálního světa. Prosincové dny se postarají o změnu ve vašem životě, o kterou je dobře postaráno díky vašemu vnitřnímu nastavení. To nejlepší přichází pomalu a jistě. Období nejistoty a bezesných nocí vystřídá nadšení, příliv energie a vášně do nových aktivit. Doslova se vám vlije krev do žil a vy ožijete. Možná to bude i těmi svátky, které nás vedou více do srdce než kdy jindy. Výzvou pro vás bude určitá nedůvěra ve vývoj událostí, může se vám vracet určitá nostalgie z minulosti. Iluze by vám mohly zčeřit mysl. Stůjte nohama pevně na zemi, važte to, co je reálné. Celkový vývoj prosincových dnů vás bude postupně osvobozovat ze zajetých kolejí, otevře vám oči a vy se postupně a s důvěrou připravíte na vstup do nového roku. Na konci měsíce se můžete těšit na určitou novinu, další zprávu. Co to bude, nechte se překvapit.
Balíček č. 3 – SNĚŽÍTKO
Hlavním tématem prosince bude nový začátek. Při prvním pohledu na všechny karty mě napadlo toto: Tak to bude pěkný mazec, to nezůstane kámen na kameni. Ale v dobrém slova smyslu. Moji milí, máte se skutečně na co těšit. Ty změny tu jsou a vy na nich již delší dobu pracujete. Museli jste vyvinout mnoho odvahy a byli jste úspěšní i ve vyjasnění si, co vlastně chcete. Teď přichází období sklizně. Výzvou paradoxně pro vás může být ta rychlost realizace, manifestace. Je tu předzvěst oslav, zasnoubení, svatby … že by žádost o ruku? Nebojte se přijímat, budete požehnáni stabilitou a čekejte nečekané. Celkový vývoj prosincových dnů bude v celkovém uvolnění, emocionální vyčerpání bude pomalu odcházet s přicházejícím zvolněním ke konci roku. Ke konci měsíce je zde změna, velká změna, která bude neočekávaná, ale bude to znamenat svěžest nových začátků a konce období, kdy jste měli pocit, že jste na všechno sami.
Veronika
Další výklady naleznete na FB stránce Intuitivní vedení. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account