Když přemýšlím o tom, co můj život zásadně proměnilo, tak odpověď je celkem jasná – Tajemství pánevního dna, pohledem východu i západu, metodou 3×3. Toto cvičení mne inspirovalo k rozšíření obzorů, dodalo mi sebevědomí, probudila jsem své ženství a pomohlo mému pánevnímu dnu rozkvést. Díky cvičení pánevního dna jsem poznala, co znamená mít bezbolestnou menstruaci, umět si držet vlastní hranice a co znamená žít v radosti a klidu sama se sebou.
Cvičení pánevního dna metodou 3×3 jsem nejvíce vděčná za ty velké účinky a propojení všech rovin a pater našeho těla. Stačí, když začnete cvičit, spolu s tím sestupovat do vlastního nitra a vše se začne dít. Někdy se ty změny a posuny vpřed začnou dít jemnými pohyby, jindy se ty změny řítí rychlým krokem.
S postupným sestupem do vlastního nitra a poznáváním pánevního dna jsem tak více poznávala sama sebe i jako ženu se všemi proměnami. Na ženských kruzích a rituálech jsem zažila mnoho hlubokého poznání. A během lektorského výcviku Pánevního dna metodou 3×3, pohledem východu a západu, jsem mnohem hlouběji pochopila, kolik naše tělo může ukrývat emocí i fyzické bolesti. Opravdu si zakládám na tom, abych to, co předávám dál, měla skutečně vyzkoušené a prožité.
Na mé cestě osobního rozvoje bylo a je důležité poznání mého středu – pánevního dna – kde je ukryt poklad, který všude nosím s sebou. To nové poznání a cvičení krásně propojuje vše, o co jsem se kdy zajímala a čím se zabývám. Cvičení pánevního dna metodou 3×3 bere člověka komplexně a neodděluje tak naše tělo na součástky a zároveň to vše propojuje i s ženskými tématy. Je to velmi silný nástroj pro vnesení změny do našeho života. U mě samotné metoda 3×3 dotáhla do konce vše, co jsem ničím jiným nedokázala. 
Chcete i vy objevit tajemství svého pánevního dna? Pak doražte na některý z vypsaných kurzů v sekci rozvrh 🙂 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account