Jak probíhají konzultace s výživovou poradkyní?

Moje milé ženy, v poslední době se mě hodně ptáte, co vás čeká, když se ke mně objednáte na konzultaci. Nevím, zda je to tím, že se snad konečně blíží jaro nejen podle kalendáře a vy se chystáte odhodit kabáty, bundy a vše, co trochu zakrývá zimní zásoby *psss*. Nebo snad tím, že se chcete „naučit správně jíst“, což pochopitelně velice chválím :-D. Ale tak či onak mě váš zájem nesmírně těší a pokusím se vše vysvětlit v následujícím textu.

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ SE OBJEDNÁTE?

  • Domluvíme si schůzku v místě, kde se budete cítit dobře. Klidně se můžeme sejít ve vaší kanceláři, pokud chcete šetřit svým časem. Některé naopak přivítají schůzku v místě, kde budou na neutrální půdě. Můžete si vybrat moderní spíše bussines prostory v Klimentské ulici http://multimediapoint.cz/kontakt, nebo naopak ryze ženskou atmosféru, kterou nabízí Pracovna na Karlínském náměstí http://www.zenysro.cz/pracovny//pracovna-zeny-s-r-o-praha.
  • Na první schůzku si prosím rezervujte 90 minut. Zdá se to hodně, ale chcete se přece dozvědět vše podstatné, abyste poznaly, do čeho jdete. Dozvíte se například, že Vás nebudu vážit, ale měřit. Nebudu Vám sestavovat jídelníčky typu „ke snídani 100 g chleba, 50 g něčeho …, ale budeme pracovat s „výživovým talířem“. Samy se tak naučíte co, kdy a v jakém množství si dát na talíř a jak se vypořádat se situacemi, které nepatří do kategorie „hubnoucí jídelníček“ a kterým se čas od času nevyhnete. Rozhodně to neznamená konec světa, ani konec „diety“, ale je potřeba, abyste se naučily, jak se s těmito situacemi vyrovnat.
  • Naučíte se používat potraviny, které prospějí právě Vám, protože máte vyšší krevní tlak, cholesterol, trápí Vás otoky nohou, celý den používáte počítač a pálí Vás oči… Nebo v dobré víře používáte zdravé potraviny, které však nejsou nejvhodnější při hubnutí.
  • Určitě mě bude zajímat hodně věcí o Vás. Co potřebujete vyřešit – různé chutě, zdravotní problémy související se stávajícím životním stylem, nadváhu nebo naopak potřebujete trošku přibrat.  Co ode mě očekáváte, jaká je Vaše motivace ke změně stávajícího stavu. Také se budeme bavit o jídle. Kde nakupujete, kdo u vás jídlo připravuje, co jíte rády a naopak co byste nikdy nesnědly.
  • Na první schůzce Vám navrhnu délku a rozsah programu a doporučím Vám jednoduché změny ve stravování, které budete moci hned vyzkoušet. Pokud se rozhodnete program absolvovat, domluvíme si termín první konzultace.
  • Na pravidelných konzultacích se budeme potkávat každý druhý týden a věřím, že si je společně užijeme J.

Těším se na Vás,
Eva Goldmannová
www.eva-goldmannova.cz
739 816 197

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account