23.4.2018 narodil britskému princi Williamovi a jeho manželce Kate syn jménem Louis Arthur Charles.
 


 
S třetím porodem Kate Middleton (36) se vyrojily informace, že vévodkyně rodí metodou tzv. hypnoporodu. Relaxační, dechové a vizualizační techniky mohou ženě pomoci porodit za podstatně méně dramatických okolností a výrazně snížit porodní bolesti.
 
O hypnózu nejde, žena je při hypnoporodu ve stavu hluboké meditace a soustředí se jen na sebe. Zakladatelka metody Marie Mongan potvrdila, že vévodkyně Kate už takto dvakrát rodila, dá se předpokládat, že to způsobí revoluci v porodnictví v Anglii, říká Michaela Klementová, lektorka metody hypnoporodu. Dodává, že jí neustále zvoní telefony a je zájmem o tuto techniku v Česku překvapená. Jde prý především o to, aby žena byla dostatečně klidná, nepotřebovala zásahy personálu a poradila si sama.
 
Žena má cílí na to, aby byla žena dostatečně uklidněná, aby porod proběhl přirozeně. Dokázala si svými hormony, které se tvoří v jejím těle pomoci natolik, aby nepotřebovala zásahy personálu na tak vysoké úrovni a docílila bezpečného porodu pro sebe a své miminko.
Je zde otázka, jestli jde o něco nového? Jde o běžné nefarmakologické způsoby, jak dosáhnout, aby žena byla v klidu. Je specifická, že tam jsou vizualizace a relaxace, které běžně ženy neprovádí.
Žena se snaží uvolnit své tělo, zatím co mysl je bdělá. Muž může být oporou ženě, pokud je muž stejně naladěn. Pro někoho je muž, až moc mužsky naladěn. A žena může být náchylná na mužovi emoce.
Přidávám se ke gratulacím. Narození miminka je ohromná událost.


 
Zdroje:
https://video.aktualne.cz/dvtv/hypnoporod-neni-samanstvi-je-to-prirozeny-porod-a-meditace-k/r~c9a1e776496211e8a72bac1f6b220ee8/
http://www.odhaleno.cz/hollywood/clanky/34398/Maly-princ-ma-konecne-jmeno-Ktere-nakonec-vyhralo#utm_source=bety.cz&utm_medium=text&utm_content=top-eject

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account