Byl by hřích nevyužít tak silné a třpytivé karty Andělé krystalů od Doreen Virtue při dnešním slunovratu. O to víc mne překvapilo jejich sdělení. Dvě karty velmi podobného významu a zaměřené na téma svých vlastních hranic a zesílení myšlenek na to, co skutečně chceme.
A jsou to silná slova z úst autorky, Doreen Virtue, či přesněji, z nějakého důvodu jsme si vytáhli opravdu silné a důrazné karty.
O to víc, že energie slunovratu obecně je velmi nakumulovaná, vypjatá, nabitá energií, která až elektrizuje, unavuje, zesiluje, zvětšuje a – ten potenciál v ní musíme nacházet ve velmi soustředěném a klidném stavu. A když jsem se tedy zeptala na to téma, které je tu nejvýraznější…

Buďte laskaví k sobě a opravte si zdi svých osobních hranic, ploty svých opečovávaných zahrádek a vyžeňte škůdce.

Ale možná si v citacích karet najdete něco jiného i pro sebe… Kartičky Sugilit a Kalcit.
O sugilitu autorka píše: „Je to karta emancipace, připomínající, že  jste byli stvořeni k obrazu a podobě Boha. Takže sílu Boha máte stále v sobě. Navíc vás posílilo všechno, co jste v životě prožili.
Tato karta přichází jako upozornění, že jste odevzdali svou moc ostatním. Možná jste se báli, že když nebudete plnit jejich přání, vezmou vám něco, co má pro vás velkou cenu. Nebo jste jen nezdravě závislí na mínění jiných lidí.
Teď přišel čas, abyste začali být asertivní, což znamená nedovolit ostatním překračovat vaše hranice a odmítat neoprávněné požadavky na váš čas, vaše peníze nebo jiné záležitosti. Asertivita vám pomůže ctít a následovat vaše vnitřní vedení, které je cestou harmonie a zdraví.“
Sugilit je minerál, který má nádherně levandulovou barvu, u těch, kteří ho mají, napomáhá duchovnímu posílení a napojení na vyšší vibrace. Pomáhá očistit vaši energii, uklidňuje a chrání před hrubostí.!
Kalcit je kamenem náročného období a mnoha povinností: „Tato karta k vám přichází, protože máte mnoho povinností a nejspíš vás nabitý program stresuje. Možná tím, že děláte všechno sami a nikdo vám nepomáhá, utrpělo i vaše zdraví. Dokonce můžete mít pocit, že ostatní lidé zneužívají toho, že jste hodní a velkorysí.
Jste nabádání k tomu, abyste si zorganizovali svůj program. Co můžete vypustit, aby se vám lépe dýchalo? Pokud máte tendenci všem vyhovět, modlete se za sílu nastavit všem hranice a říkat ne těm, kteří na vás kladou nepřiměřené požadavky. Tato karta může být náznakem, že jste závislí na dramatech a přijali jste vzorec stresovat se zbytečně.
Váš hektický program ve vás možná vyvolává přívaly adrenalinu nebo pocit důležitosti, chlubíte se tím, jak jste zaneprázdnění, nebo se utvrzujete v pocitu oběti nebo bezmoci cokoli změnit.
Mimo to je tato karta znamením, že vás čeká náročné období. V těchto případech je nejlepší naplánovat si péči o své zdraví dopředu tak, abyste zvládli splnit rozličné povinnosti a nezanedbávali přitom sami sebe.“
Kalcit je jeden z nejběžnějších krystalů na Zemi a vyskytuje se v celé řadě barev, může být neprůhledný i průhledný. Je známý tím, že očišťuje od negativity, pomáhá uzemnit se a zvyšuje soustředění.
Tak vám přeji krásný a silný slunovrat!
Použité karty: Doreen Virtue, Andělé krystalů (Synergie, 2018)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account