Chcete si pověsit na zeď opravdu krásný, inspirující a vkusný kalendář? Když jsem se dozvěděla, že letos ten můj oblíbený nástěnný od Louise L. Hay opět ilustracemi doprovodila Lucie Ernestová, byla jsem potěšená. Jenže pak jsem si všimla, že nejen ilustrace jí byly svěřeny do rukou, ale letos i texty!*heart**heart**heart**heart**heart*
Patřičně si s nimi vyhrála. Jsou ráznější, hlubší, víc uzpůsobené našim potřebám, nenechají vás v klidu, dodají energii a víru v lepší zítřky a přitom vám neslibují pečené holuby. To jsem měla, stejně jako Lucie Ernestová, trošku s tímto problém u těch původních textů od Louise L. Hay. Byly tak trošku „zadarmo“.
A tak to Lucie změnila. Zachovala tvář i tón, který používá Louise L. Hay. Nelze vytknout vůbec nic. Jen sem tam je důraznější, jen sem tam více připomíná, že to máte ve svých rukou nejen díky tomu, že v něco budete věřit, ale také díky tomu, že na tom budete skutečně pracovat. Že tomu věnujete vytrvalost. A i kdybychom měli každý měsíc věnovat vytrvalost nastolenému tématu – minimálně si více budeme uvědomovat přítomné bytí.
A s těmito obrázky a texty se budete domů každý den těšit.
Každý den začínat den pohledem na své plány v tomto kalendáři – co může být lepšího?
Lucie Ernestová a její kalendář Miluj svůj život 2018
 oblíbený kalendář je tentokrát originálním autorským dílem české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jako sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít.
Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, bude náš život mnohem šťastnější. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account