1313

Je 13. den v měsíci? Přeběhla vám černá kočka přes cestu? 
Jdou tyhle věci důvodem, proč se nám v ten den nedaří? Nebo jsou to jen pověry a nic takového neexistuje? Jaké pocity máte vy dnes v 13. den v měsíci? Přepadá vás nostalgie a rozjímání, nebo jste se vřítili do nového týdne a ani si nějakého čísla 13 nevšimli?

Podle andělských čísel, které popsala třeba Doreen Virtue je 13 skutečně číslem, které říká abychom se měli na pozoru. Události se nedějí vně nás. Jsme to my samotní, kdo jim dává hmotnou podobu, díky myšlenkám, které běhají v našich hlavách.

Tak se stává, že kdo věří na 13. skutečně potkává řadu nepotěšitelných událostí, vidí kočky na cestě. Sám svými myšlenkami je přitahuje k sobě.

Andělské číslo 13 říká: „Vesmír tě žádá, aby sis udržel(a) pozitivní postoj a odevzdal všechny obavy nebo pochybnosti, tak aby je mohli uzdravit a proměnit. Toto číslo rovněž znamená posvátné ženství, bohyni a intuitivní stránku, protože v roce je třináct lunárních cyklů.“

Ale jak si udržet pozitivní myšlenky, když zrovna přišla nostalgie?
Když kde jste rozdávali lásku, přišlo zneužití, které možná cítíte i na fyzické úrovni. Když jste do něčeho šli naplno a v polovině zjistili, že ostatní lidi nesete na zádech místo, abyste pracovali na společném díle. Když jiný člověk dal přednost někomu jinému před vámi …
Bolí srdce. Blokuje se krční páteř. Vyslechli jste si spoustu kritiky, tam, kde jste odevzdali své maximum. Nepovedlo se vám, co jste si přáli, aby se povedlo.
13 věcí, které mě fungují, abych se zbavila negativních myšlenek a černé kočky mi šly vstříc, místo, aby běhaly splašeně přes cestu.
 
http://www.lenkafucikova.cz/13-pozitivnich-myslenek/

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account