Tak mě tak napadlo se podívat na to, co nám březen nejvíc naservíruje. Karty vědomé duše jsou pro takovéto výklady skvělé, protože se umí podívat do hloubky obecných energií. A jako tu hlavní kartičku cítím Pečující srdce – matka. A tak se zdá, že i s těmi, co vyšly okolo, nás čeká v tento dvojúplňkový měsíc hodně příležitostí porozumět sobě, ale i druhým. Ukázat svou péči, zažít ji, ale také ji přijmout a užít si ji.
Možná je to vhodný měsíc pro vylepšení, nebo narovnání vztahů, které kolem sebe máte.
Začnu tedy tou kartičkou, která tu všemu dominuje:
Pečující srdce – matka
„Nosím v sobě ducha ochrany a prostřednictvím lásky a soucitu se spojuji se vším živým.“
Nadešel čas probudit tu plodnou, hřejivou ženskou sílu. Pro jaro je to karta jako dělaná. Máme se vrhnout na péči o rodinu, děti, o sebe, zvířata… cokoliv. Karta také říká jednu důležitou větu „Život je tím největším darem, který vám byl dán.“ A k té asi netřeba nic říkat. Běžte a žijte!!!
A kolem neméně hřejivé:
Přítomnost – Sakrální čakra – Vděčnost
„Žiji v přítomném okamžiku a díky tomu naplno prožívám každou chvíli svého života.“
Tady jsme zase v podobném tématu. Takže v tom všem pečování si snažte co nejvíc užívat přítomný okamžik, čerpat z něj, prožívat ho. Budeme pak naladěni na to, co právě děláme, to pomůže podat i stoprocentní výkon, a zároveň nás to podle této karty „otevře působení zákonu přitažlivosti, díky kterému budete v životě ještě úspěšnější.“
„Cítím se ve svém těle pohodlně a dokážu vnímat pocity druhých.“
Tato čakra je spojena se sexualitou, rozkoší a vyzývá nás k tomu, abychom se vyvarovali manipulativního chování nebo agrese, ale naopak tuto sílu přetvořili v něco tvůrčího, pro skutečné řešení situací, které vás rozčilují. Je tu čas je opravdu procítit, ale zároveň najít řešení. Nevztekat se nad nimi bez rozmyslu, ale uvědomit si emoce, které jsou v nás vzbuzovány díky minulosti a osvobodit se od nich. Díky tomu se nastolí nová důvěra v život.
„Vzdávám díky za všechny osoby a věci ve svém životě a za ponaučení, které mi přinášejí.“
Každý den je jedinečný dar. Dostáváme k prvním dvěma kartičkám v tomto výkladu a máme se znovu vrátit k té vděčnosti a prožitému okamžiku. A to jak v tom hezkém, tak i v tom, co v nás ty emoce příliš libé nevzbuzuje. Karta nabádá k tomu, abychom se nesoustředili jen na to špatné, ale hlavněna to dobré, na to, co se uzdravilo, co chce uzdravit, na to, co nás posunuje vpřed, co je v našich životech darem.
A já si myslím, že tento přístup bude i dobrým návodem na řešení toho, co v březnu může vyplout z nečekaných hlubin minulosti a chtít řešit. Může to vyvolat vztek nebo lítost – ale prožijte si to, to ano… ale pak pojďte a pořešte to s vděčností a s vědomím, že tu přítomnost chcete mít přesně takovou, jakou ji chcete žít. Není nic jednoduššího.
A možná – JEDNODUCHOST bude tím největším návodem na přežití a prožití měsíce března.
Tak krásný březen!
Kartičky Karty vědomé duše (Synergie, 2017)

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account