201

Leden, duben: zpětným pohledem nám měly tyto dva měsíce ukázat něco z minulosti. Vzpomínky, nostalgie, něha, nečekané emoce spojené s minulostí nebo s pochopením toho, co nyní prožíváme. Takové „sedlo si to tam, kam mělo a ulevilo se mi“.  Nepohodlí se uvolňuje díky tomu, nebo naopak ta témata nabírají na síle (emoční), aby ukázala, že je potřeba s nimi nějak vypořádat.

ČERVEN pak do této roční linie přináší zastavení. Dva faktory: možnost uzavřít s tím vším smír, byť dočasný, ale nesmírně léčivý nebo uklidňující v tuhle chvíli.

Pro někoho to může být měsíc, kdy se něco výrazně změnilo, něco se mu výrazně postavilo do cesty nebo se změnily plány takovým způsobem, že se nemůže  hnout z místa. A asi není špatně, protože to, co tedy z minulosti řešíme, je potřeba nechat chvíli být: nechat tomu prostor, abychom to viděli, procítili, pochopili – chce to čas. A právě ta MOŽNOST PROHLÉDNOUT HLOUBKU, emoce, ale i logiku věci – to v tomto ročním tématu byl dar.

A je to proto, aby…

Srpen: přinesl ještě hlubší pochopení, tam se ukáže, kde jsme sami sebou (a kde ne) a to velmi výrazně, buď hojností, nebo demolováním starých snů a tužeb (které tedy asi nebyly naše… nebo nám nebyly ku prospěchu).

Listopad: přinesl lepší vyhlídky. Lepší jistoty.

Ono totiž celé toto roční téma/linie se odvíjí proto, abychom se uměli a mohli s nadhledem rozhodnout.

Malá inspirace:

Vzdušným znamením prospěje ten čas… a zvažování. Vodním znamením prospěje sledování toho, k čemu je to nyní až nostalgicky táhne, do čeho jsou schopni se zamilovat. Ohnivá znamení mají vzít v potaz dlouhodobý úspěch a jestli to, co řeší je zároveň vyživuje, zemská znamení, těm se velmi halasně otvírá poznání a cesta – a bude to trvat celé léto.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account