Milé dámy, „dnešní ženy trpí extrémním menstruačním syndromem, hormonálními výkyvy a nedostatkem sebehodnoty, který jde ruku v ruce se strachem ze stárnutí, úzkostmi spojenými s menopauzou, zklamáním ze sexuálního života a často i nezájmem o sex. V jistém bodě vnímají mnohé ženy sex jako těžkou práci s malou odměnou, a z tohoto důvodu se ho vzdávají. Nedávno jsem v americkém televizním pořadu slyšela zmínku o statistickém průzkumu, který odhalil, že 45 % šťastných manželských párů nemělo v uplynulých šesti měsících sex!
Pro muže je tato situace katastrofální. Nemá-li muž příležitost užít si naplňující sex prostřednictvím přímé zkušenosti, není schopen si ho ani představit. A jelikož vzrušení a ejakulace jsou jediné triky, které zná, nepřemýšlí o tom, že by mohl zkusit něco jiného. Jenomže tyto triky skýtají jen povrchní uspokojení, zatímco v hlubinách bublající sexuální jezírko zůstává zcela nedotčeno. Neschopnost muže pracovat se svou skutečnou životní silou vede k frustraci, agresi, hněvu, neklidu, obsesivním fantaziím o sexu – při něm i mimo něj – a nejrůznějším typům sexuální perverze. „Je mi čtyřiačtyřicet a poprvé v životě jsem pochopil, co to znamená být mužem,“ podobná slova slýchám na tantrických seminářích dost často…“
Důrazný pláč i rozhořčení nad dnešním stavem
Z toho, co Diana Richardson píše a jakým stylem píše, cítíte výrazný pocit rozhořčení, pláče a zdůrazňování stavu, ve kterém ženy dnes jsou. Tlačeny, unavovány a vyčerpávány sexem, který nemá s jejich přirozeností pranic společného, navíc často stavěné i do mužských rolí ve společnosti – živí rodiny, nahrazují otce a… kde je pak ta něžná pečující energie? Snad chce v ženách probudit život tím, že jim názorně ukáže, jak moc jsou jejich pocity vzdoru a nechuti přirozené, protože chyba není v nich, ale v tom, jak jsou nuceny žít. A teď je tedy ten pravý čas na změnu!
V mnoha kapitolách se dozvíte o tajemství mužské energie, jejich orgasmů i mužské síly, o tom, jak ženská energie kultivuje a přijímá tu mužskou, aby ji pak vracela se silou a něhou tak razantní, že muž doslova ztrácí dech.
A věděli jste například, že i s neztopořeným penisem můžete zažít nádherné chvíle, které unesou do jiných sfér duchovna a lásky i samotného muže? Že není třeba ždímat z mužů energii, aby bylo všechno dřív hotovo? Že prsa jsou doslova zlatým grálem milování? A mnoho dalšího… popravdě, muži nad touto knihou budou žasnou a ženy se rozplynou v nádherných slovech souznících s jejich duší.
Protože tohle je tantrický orgasmus pro ženy, který vás dovede do hloubky, do stavu ZA sex, za jeho klasické pojetí a k jeho pravé podstatě.
O autorce:
Diana Richardson se narodila v Jižní Africe. Vystudovala práva, ale brzy začala vyučovat techniku léčivých masáží. Stala se žačkou slavného indického mystika Osha a pronikla do tajemství tantry, spojující sex s meditací. O tantře napsala také pět úspěšných knih. Je uznávanou expertkou na vědomé milování, kde se pracuje s energiemi využívanými ve starých východních duchovních naukách, čínském taoismu a indické tantře. Jejím manželem a spolupracovníkem je Michael Richardson, mistr thaj-ťi, s nímž vede společně ve Švýcarsku kurzy vědomého milování.
V nakladatelství Synergie vyšla její kniha Vědomé milování. Více: www.loveforcouples.com
Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account