261

Dnes podporujeme Anetu Duškovou, která je opravdu ženou aktivní, tvořivou, usměvavou. *enzo*
Pojďte s námi hlasovat, její lítací šaty Vás jistě okouzlí. *heart*
Co na to Aneta? 
Jak jsem začala létat aneb soutěž „Všechno lítá, co peří má“
 
Vnitřní touhu létat a tím pádem dělat to, co člověka baví a naplňuje, má snad každý z nás osobně ukrytou. Někdo ji objeví a dá jí propuknout, jiný za celý život ne.
Já mám v sobě tuto touhu také už od té doby, co pamatuji. Vždy mě to táhlo k výtvarnému umění, malování, tvoření a textilu. Nyní, na mateřské dovolené, u mě tato touha propukla skutečně a já vím, že se tvorbě chci věnovat naplno. Tvořím v každé volné chvíli, kdy mi to moje malá dcerka dovolí.
Proto jsem byla velmi nadšená, když mě na Fler.cz oslovil soutěžní klub MaŘeNa (Materiály a řemesly napříč), abych se přidala k nim a tvořila také do soutěží. Otevřelo mi to nový pohled na tvorbu a překonávání svých limitů a hranic v tvorbě. Klub MaŘeNa na www.fler.cz je meziklubová soutěž, která se již tři roky snaží vybudit soutěžící k nevšední tvorbě.
V tomto kole soutěže s tématem „Všechno lítá, co peří má“ jsem vytvořila tuto malbu na elegantní šaty spolu s broží. Soutěžím za klub Mařena maluje na užitný podklad.
žena… labuť… elegance… něžnost… jemnost… let… peří… hrdost… pták… létat… tvrdošíjnost… snění… vy
 
Na elegantní pouzdrové šaty jsem namalovala křídlo vznešeného ptáka, které částečně přechází přes rameno na zadní díl šatů. Na levé straně jsou namalované detaily peří a jejich struktury. V horní části křídla na rameni je brož z kůže, peří a korálku achátu.
Hlasování probíhá ve finálovém blogu http://www.fler.cz/blog/jak-marena-doletela-do-finale-36525 do páteční půlnoci 11. 12. 2015! Můžete nakouknout a případně mě podpořit.

Bojuji za svůj sen… sen dělat v životě to, co mě baví a naplňuje… sen být užitečná pro tento svět něčím smysluplným… Nikdy nevzdávejte své sny!
 
No milé dámy, jak se vám líbí? Aneta je prostě skvělá! *heart*
Vaše Renata 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account